Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is picit sok volt...

Szerintetek is picit sok volt már amit Puskás Peti leművelt a tegnapi X-Faktorban?

Figyelt kérdés
Én imádom az X-Faktort, és Petivel sincs semmi bajom, de a tegnapi adásban már szerintem túlzásba vitte. Mintha valami vígjátékot néztem volna. Az asztalon vergődött, táncolt, felment a színpadra és ott is hülyült..Persze oké hogy jókedv meg minden, de ez nem volt már sok egy kicsit?

2021. okt. 24. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valamit muszáj nekik csinálni, mivel amúgy évadok óta unalmas és rendkívül erőltetett lett az egész műsor.
2021. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Az egész nagyon túl lett tolva.


Tegnap rá kellett jönnöm, hogy ezt is a többi írtó gagyi műsorhoz alakították a szerkeztők...


R.I.P. X-Faktor, így már nem szeretlek..

2021. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mégis mi a jó isten haragját vártál az ilyen médiaszenny hulladékműsoroktól?
2021. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok volt amit művelt. Már nem a fellépő emberek a fontosak, hanem a mentorok. Az énekes jelöltekre már nem is figyelnek úgy oda.
2021. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%
Még van, aki nézi? Azta!
2021. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Elég komolytalan lett a műsor mióta Puskás Petiék a mentorok. Amikor Keresztes Ildikóék meg Szikora Robiék voltak még nézhető volt, de sajnos a mentorok miatt elég komolytalan az egész. És ahogy előttem is írták sokszor nem is a versenyzőkön van a hangsúly hanem azon, hogy a mentorok épp mit csinálnak. De ez nem csak itt hanem az Álarcos énekesben is így van. Nem csoda, hogy a nagy ellenség csatornánál nagyobb a nézettség ott komolyabban veszik a tehetségkutatókat is.
2021. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon túltolta,már nekem volt kínos.

Na meg amilyen göncöket adnak rájuk,mackógatya+ing🤢

2021. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy normális, igazi művész és énekes már nem adja ehhez a hulladékhoz a nevét. Megnéztem most a kérdésed kapcsán a zsűritagokat és ez a bájalex meg a gáspárlaci meg a többiek...na ne már, komolyan! :D
2021. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én végig sem bírtam nézni az adást, pedig ez volt az első, amibe belenéztem idén. És az utolsó is amúgy egy darabig, majd az élő hátha színvonalasabb lesz.

Igénytelen és komolytalan hatást kelt a mentorok viselkedése, meg a vágói munka is, és amolyan műsoridőt kitöltő bohóckodásnak tűnik az egész, arról nem is beszélve, hogy már úgy érzem nincs is akkora tekintéjük a mentoroknak.

Többen is írták előttem, és csak egyetérteni tudok: ez már nem a versenyzőkről szól.

2021. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem Petit, ő a leggázabb négyük közül, a viselkedése gyerekes, de szerintem félig süket is. Olyanokra mond igent, amikre még viccből se kéne... A másik, meg hogy ő sosem akar negatív lenni az emberek szemében, ezért mindig ha Adél vagy Laci (ők ketten szoktak általában ellentétes véleményen lenni) igen-nel szavaz előtte valakire, ő is követi egy Igen-nel, hogy nehogy már rajta múljon. És ebből következik, hogy gyáva is, annyira, hogy képtelen egyéni véleményt alkotni, mert fél egy esetleges összetűzéstől az előbb említett 2 mentorral. Igazából Laci is ugyanezt többször megcsinálta, azt pedig már többször tapasztaltam vele kapcsolatban, hogy szimpátia alapján kerülnek be oda nem illő emberek az élő show-ba miatta, valószínűleg ez idén is meg fog történni. Alex viszonylag jól szokott választani, de nála az a gond, hogy a rapperekért nagyon odavan, ezért kivételez velük, ha vannak rapperek a csapatban, ezáltal kiesnek tehetségesebb énekesek, így sajnos ő sem egy jó mentor. Adélról még nem tudok mit mondani, megvárom mit alkot a 6 székes feladatnál meg a mentorházban. Többnyire szerintem eddig jó döntéseket hozott, jó véleményeket formált. Még rá mondják hogy ripacs, mikor a Puskás 100x gázosabb az elejétől kezdve... Sajnos egyikük sincs olyan szinten, mint anno Nagy Fero, Keresztes, Malek, Geszti. Az volt az igazi X-Faktor, itt már nagyon arcra megy a dolog. És nem azért, mert nincsenek tehetséges énekesek, mert vannak, csak többet számít, hogy ki mennyire "odaillő", aki nem mutat jól a színpadon, annak nincs annyi esélye arra, hogy beválasszák. :( Így jutnak ilyen nagy 0 Manuel meg hasonló gyerekek az élő showba. Amúgy azt eleve nem értem, hogy miért kell például 3 csapat, mert azok mindig hamar kiesnek... Ha én szerkeszteném a műsort, max 2 csapatot engednék élő showba, és minden más kategóriából +1-et, meg persze nem csapnám össze az egészet, hogy 3-4 adás alatt járjon le. De erre már nincs keret sajna, nincs színvonal, meg semmi se, szerintem még max 1-2 évad, de lehet egy se, és lehúzhatják a rolót. Angliában sincs már 2018 óta ez a műsor, mert nem éri meg csinálni.
2021. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!