Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt 2015-ben Miss Hungary?...

Ki volt 2015-ben Miss Hungary? Kiss Daniella vagy Kerekes Beáta? Vagy ha mindkettő, az hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kulcsár Edina például hol van a listán? És Gelencsér Tímea? Vagy az másik verseny? Több Miss Hungary verseny is van?

Nem szoktam követni ezeket, ne nézzetek hülyének. Csak most érdekel a dolog, mert összekavartam valamit ezek szerint.

2021. okt. 25. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A Miss Hungary csak Magyarország. A Miss World az egész világ:

[link]


2014-ben itt volt Kulcsár, ez a Miss World:

[link]


A Miss World Hungary egy harmadik verseny, itt volt nyertes Gelencsér, korábban Kulcsár:

[link]


És van még több különböző verseny, pl. Miss Universe Hungary, Miss Earth Hungary, Miss International Hungary, Anna-bál Szépe, Miss Balaton, Miss Balaton Fővárosa, stb.

2021. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Fujj de csúnya az a Gelencsér...

Az az állkapocs te xD


Mintha direkt ilyen "izéket" raknának be a Miss (tökmind1 milyen) versenyekre.

Dirket csúnya (főleg smink nélkül), topa, buta lányok :/


Tótkomlóson is pont ilyen Gelencsérek vannak :D

De legalább meg tudják fejni a tehenet xD

Am tiszta olyan feje van, mint a Martinának a Konyhafőnökből.

Hogy az is milyen buta, rosszindulatú, és irritáló volt.

Az már csak ízlés kérdése, hogy mennyire trapmlinak tartottam (Martina) azt a Gelencsér utánzatot, kettő pont nullás :D

2021. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!