Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A gyerekszínészek hogy tanulna...

A gyerekszínészek hogy tanulnak a munkájuk mellett?

Figyelt kérdés

A színházi és filmes gyermekszínészek "élete" is érdekel.


Szóval azért egy darab az nem abból áll, hogy pénteken meg hétvégén délután-este előadom (meg egy forgatás sem 1 nap), hanem sok próba meg miegymás. Hogy tanulnak mindezek mellett?


Azért kérdezem, mert nagyon szeretnék komolyabban belevágni a színészetbe, de nem tudom, hogy iskola mellett ez mennyire lehetséges...



2021. okt. 31. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt M.o.-on el tudom képzelni,hogy úgy alakítják a forgatásokat,de külföldön szerintem fix,hogy magántanulók lesznek. Általában tudják is szülők már az első szerep után,hogy akkor milyen jövő vár a gyermekükre,hogy azt továbbépítik-e,de külföld más,lehet van olyan rendszer,hogy na ő színészkedik,akkor mondjuk arra az időre magántanuló és visszajöhet majd a suliba,ha vége a forgatásoknak és úgy gondolják-ezt még reálisan el tudnám reálisan el tudnám képzelni,ha van ilyen. A sorozatoknál meg biztosan magántanulók (külföldön).
2021. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es válasz író: https://www.youtube.com/watch?v=swPXQmCAlYk Ez is érdekelhet. Mert az adott interjúban szereplő magyar. És itt magyar országon is, elő fordul hogy a nagyobb szerepek esetén magán tanuló lesz az adott illető.
2023. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!