Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék aláirást szerezni Selena Gomez-töl?

Figyelt kérdés

van esetleg oylan aki tudja az autogramm cimét és aki tudja elmondja h mit kell vele csinálni,

nem vagyok jártas ilyen dolgokba


2010. szept. 3. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

HÚúúúúú! nekem is szerezz!! I<3Selena

14/L

2010. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg erre az e-mail címre kell küldeni e-mailt és visszaküldik az aláírást. (csak citromaillal működik) mindennel próbáltam és nem jó. Mert kapunk egy autómatikus választ miután elküldtük, amiben benne van, hogy mit írjunk az e-mailba. (én küldtem neki, de mámr nem emlékszem mit kellett írni) asszem nevet, címet, mikor küldtük at e-mailt, meg ilyeneket. De úgyis elmodják. Amúgy azt írták, hogy 1 hónapon belül válaszolnak, hát nekem nem, de lehet, hogy neked igen. Azért 1 próbát megér.

Az e-mail: selenagomez@studiofanmail.com

2010. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uuh nagyon köszi:9 Mindenképp megfogom probálni ha nem válaszolnak akor várni kell addig amig megint magyarorszégra látogat :$
2010. szept. 4. 10:47
 4/7 anonim válasza:

Igen,ezen az e-mail címen lehet tőle autogrammot kérni: selenagomez@studiofanmail.com

Írok segítség képpen egy mintát,hogyan írj :) :

"Hello!My names valaki.And I'm big very love Selena Gomez.Please send an dedicated picture.Thanks!

Keresztneved Vezetékneved

Irányítószámod Lakhelyed Utca Házszám.

Bízz bennem én ugyanígy csináltam.De légy türelmes.Én is már teljesen elveszítettem a reményt (fél év után) mire végül csak megkaptam.De lehet neked hamarabb megjön :).

2011. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok,am.én yahoo-val próbáltam,és azzal is működik :)
2011. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van neki autogramm küldési címe, oda kell küldeni:

The Collective

9100 Wilshire Blvd

Beverly Hills, CA 90212


És akkor egy ilyet kapsz tőle:

[link]


vagy elmész a koncertjére, és ott kérsz tőle. :)

2012. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy elküldöd az e-mail címére, amit az előző emberek linkeltek. :)
2012. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!