Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok, hogy Beri Mazsi...

Mit szóltok, hogy Beri Mazsi ilyen hősiesen visel a vajúdást?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Küldöm az erőt, légy erős, Mazsi!
Igazi erős édesanya
15 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%
Már le van zsírozva a császár. Kis adalék a népnek,nem fog ő természetesen szülni...
2021. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem tom ki ez, valami celeb gondolom. Minden celeb és nem celeb édesanyának tisztelet, aki méltósággal viseli a szülési fájdalmakat. A császárosoknak is, mert a felépülés se egyszerű.
2021. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
73%
Nem tudom, nem nézem. Senkinek nem kívánok rosszat, mert én is megtapasztaltam. Hát legyen szerencséje, legyen kitartása és szülessen egészségesen a gyerek. Sajnálom amúgy, hogy ez a Berki elvitte ennyire rossz irányba, mert amúgy egy szimpatikus nő (volt).
2021. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem kedvelem őket de mivel szeretem a bulvár témát, belenéztem.

Mivel szültem már azért azt tudom, hogy ez a fájdalom kismiska még a későbbiekhez de ügyesen csinálja, főleg Berki mellett, amiket mondd, csinál már rég hazaküldtem volna.

2021. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
Miket mondott?
2021. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
40%
Irja már meg vki mi volt
2021. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Teszi magát, hogy ő mekkora nagy ember. Siettetni akarja Mazsit, folyton mondja, hogy na most ezt a ballont ha felrakják, akkor fél óra és meglesz a baba. Az orvostól is megkérdezte, Mazsinak is mondja, hogy ne aludjon, ne pihenjen mert mindjárt mennek vissza a szülőszobába.
2021. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
92%
Idegesítő egy hapsi amúgy. Az instás videókba is állandóan beledumál. Annyira sem tiszteli a másikat, hogy elmondhassa amit akar.
2021. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
90%
Azt se tudom ki az, de ezek után sem fogok rákeresni.
2021. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
Ballonfelhelyezés után 17 órával született meg a kislányom, úgyhogy kitartást mindenkinek aki nézi ezt a maratoni élőzést, az a gyerek nem fél óra múlva lesz meg :D de hajrá mindenkinek!
2021. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!