Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berkiék szülésének közvetítése...

Berkiék szülésének közvetítése nem is élő volt, közben úgy adták el. Van még ennél is lejjebb?

Figyelt kérdés
Persze tutira lesz@rja az egészet, kerestek rajta egy csomót.

2021. nov. 5. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilvan meg kellett varni,hogy a szegeny embereknek,akik ho vegen mar nem igazan tudnak koltekezni,megjojjon a fizuja.
2021. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Megérte nekik most olvastam, hogy közel 50 milkát kaszáltak vele. Én tuti nem mentem volna bele, hogy vegyék miközben szenvedek és még ezt pénzért is. Szegény gyerek egy árúcikk, majd jön a teljes fotó nyilván az újságoknak eladva. Pamelának abban igaza van, hogy utálja ha a gyereket mutogatják. Nagyobb korában majd kap egy csomó negatív kommentet az apja miatt ezt meg nem mindenki bírja többen öngyilkosok lettek, mert nem bírták a sok utálkozást és ismertséget.
2021. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Csóró kutyák
2021. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy volt rá igény. És én is ezzel foglalkozom... De ez, hogy ráadásul nem is élő volt, ennyire hülyére veszi az embereket, és még kaszál is rajta nem keveset, nem semmi...
2021. nov. 5. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

En mindent olvastam mar,1300tol egeszet 70ezer emberig,akik fizettek,bar a 70ezret teljesen kizartnak tartom,en az ingyenes reszbe nezegettem itt,ott bele,es max 12 ezren voltak legtobbet legalabbis amit pont elkaptam reszt. Azert a 1300 is tobb,mint 1,5milla a 70ezer meg mar szurrealisan sok lenne. 😅 Kivancsi leszek hogy mivel magyarazzak majd ki magukat,hogy megsem eloben ment. Teljesen lehetetlen lesz,hiszen annyi,de annyi arulkodo jel volt,hogy hajnalban mentek be.

Azert Pamelat sem kell felteni. Hiaba fogja Brekire,o is alairta gondolom a beleegyezo nyilatkozatokat a tv-vel stb,senki nem kenyszeritette. Ha annyira nem akarta volna,barmikor kilepett volna es pl az anyukajahoz koltozik,hisz sajat bevetele nem igen volt (azota se nagyon ahogy tudom,de nem kovetem kifejezetten).

2021. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én azon csodálkozom, hogy miért nem állt a gyermekvédelem embere az ajtóban, hogy rögtön az ő kezébe adják a csecsemőt. Egy normális társadalomban ez történt volna.
2021. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Miért venné el akárhol is egy gyermekvédelmis a gyereket, amiért közzétették a szülést? Nézz fel yt-ra, sokan feltették már a szülésüket.
2021. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert árucikket csináltak a gyerekből. Szerinted normális dolog pénzért kiárusítani egy ilyen intim dolgot?
2021. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
6%

Honnan lehet letölteni? Csak feltette valaki.

Jó csaj az a Mazsi megnézném a pináját XD

2021. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
51%
Bárcsak néger gyerek születne! Mekkorát nézne az a majom! XD
2021. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!