Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Ariana...

Mi a véleményetek Ariana Grande énekesnőről?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus és a számait is szeretem.
Szimpatikus de nem szeretem a számait.
Nem szimpatikus de a számait szeretem.
Nem szimpatikus és a számait sem szeretem.
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A hangja jó, de semmi más.
2021. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Utalom ezt not.
2021. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Az énekesnő kifejezést nemigen használnám rá.
2021. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
4.-re. Én voltam koncertjén. Jó hang van, hidd el!
2021. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Audiovizuális rágógumi. Színes-szagos-ízletes, de igazi tartalom nincs benne, csak műanyag.


A legtöbb popzene ilyen, kitalálják mi kell a népnek, és összerakják a csajokat-srácokat, de kérdéses hogy a teamjük nélkül mennyi lenne bennük.

2021. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Hol a válaszom?
2021. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Őszinte leszek: énekhangja tényleg van, de erősen túl van magasztalva.

Emellett rettenetesen beképzelt a kis ribizli, rendkívül el van telve magával, ami egyáltalán nem szimpatikus benne.

Ahogy látom, az eddigi tiniribis imidzs után most próbálják “felnőttesebbre” formálni az arculatát. Más a haja, a ruháinak a stílusa. Hát igen… ez kínos tendencia, amikor egy ledérkedő, a 12 éves rajongóinak a f@sszopásról éneklő (tényleg! 🤯) előadót pár év múlva már úgy kezelnek, mint valami nívós szaktekintélyt.

2021. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem (az alapján, amit mutat a médiában) szimpatikus. Én is énekelek, így látom a kis jeleket, technikákat a koncertfelvételeken, és el kell mondanom, nagyon ügyes.
2021. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Tagadhatatlanul tehetséges, van pár száma ami tetszik, viszont valóban eléggé erős a hype körülötte. Ahogy előttem is írták, az ő esetében hiába van egy jó hang, leginkább saját maga a termék, a külsőségek, az imidzse, a klipjei, az eléggé szuggesztív dalszövegei, stb. Ezt jól el lehet adni, és mint látható, egy elég nagy rétegnek meg is felel ennyi.


A múltban egyébként több olyan húzása, beszólása volt ami inkább antipátiát váltott ki belőlem mintsem szimpátiát. Nekem az ilyen "díva" karakterek amúgy sem voltak soha szimpatikusak, mindegy melyik előadóról beszélünk. Az utóbbi pár évben viszont úgy tűnt, némileg visszavett az arcából, így mostanra elég semlegesen állok hozzá. Nem kedvelem, de nincs is nagy bajom vele.

2021. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Én általában jobban szeretem a mélyebb hangú énekesnőket, de tehetséges, meg amúgy a zenéje sem rossz.


Személyiségre kissé mesterkéltnek tűnik.

2021. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!