Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg túl szép, hogy letezzen?

Tényleg túl szép, hogy letezzen?

Figyelt kérdés

Veronika Rajek-rol volt cikk, elvileg szlovák modell, aminek az a lényege, hogy annyira szép ő, hogy el sem hiszik az emberek, ezért törlik az instagramjat, meg nem hiszik el, hogy természetes.

Tényleg szép így képek alapján, nagyon is, de vannak szebb, vagy ugyanolyan szép lányok.

Csak nekem tűnt, hogy több figyelmet akar ezzel, hogy sajnáltatja magát, hogy milyen nehéz ennyire szépnek lenni?



2021. nov. 23. 11:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Múltkor valaki betette ide. Azt írták rá a legtöbben, hogy undorító műnő, szilikon csecsekkel. Jó, mondjuk itt sok a homár, meg az irígy dagadt nő.
2021. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

1. Ez is csak egy X-edik tucatmodell.

2. "ezért törlik az instagramjat" - Ennek nincs értelme.

3. Szépnek lenni pont hogy könnyű. Nem kell hozzá dolgozni, csak egy pénzeszsákot kell találni.

2021. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%
Egy magyar modell csaj is sorolta, hogy nem kapott meg melót, merthogy szilikonos csaj nem kell, nem hitték el, hogy nem az. A természetes szépség általában nagyon sok melóba, lemondásba és pénzbe kerül.
2021. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szép, de azért az szerintem erős túlzás, hogy annyira jól nézne ki, hogy ne hinnék el róla, hogy valódi ember. Valószínűleg tényleg csak több figyelmet akart a cikk által, még több követőt.

Amúgy megnéztem az instáját és nekem nem túl szimpatikus, hogy minden egyes képen mutogatja magát. Lehetne ezt ízlésesebben is csinálni.

2021. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Rákerestem, tényleg nem tűnik természetesnek a melle.

Egy ennyire szálkás, zsírmentes testalkat eléréséhez a mell zsírszövete is jelentősen csökkenne.

2021. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a mell lényegtelen igazi e, az arca kis mellel is szép lenne.Szerintem csak zavarja, hogy hat mindenki csorgatja ra a nyalat, mégsem lett egy világhírű model.
2021. nov. 23. 12:19
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

#6: Vagy az, hogy nem hozta be az árát a műcici.

Mondjuk nekem a szája is gyanús, hogy feltöltött. Amúgy személy szerint nekem nem tetszik. És nem azért, mert ne lenne szép az arca, hanem a pózaiból, a sminkjéből, az egész lényéből valami műanyag hatás árad.

2021. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A szaja 100%, hogy töltve volt, de az nem minősül plasztikai mutetnek, az kozmetikai beavatkozás
2021. nov. 23. 12:51
 9/31 A kérdező kommentje:

MISS SLOVENSKO 2016 - finalistka c.3 Veronika Matasova


Ez egy kb 5 éves video, ahol a Miss Szlovákiában döntős volt, a szaja, foga volt másmilyen

2021. nov. 23. 13:01
 10/31 Metionin ***** válasza:
85%
Most rágugliztam és háát...szép az arca de sok hasonló arcú lánnyal van tele az insta, nem hiszem hogy ez annyira földöntúli szépségnek számít, hogy nem hiszik el, hogy él. A teste nagyon szép lenne a két ormótlan műmell nélkül, kár érte, viszont ilyen teste sok sportolónőnek is van.
2021. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!