Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Komolyan Magyarországon a...

Komolyan Magyarországon a Bochkor az egyik legnépszerűbb rádióműsor?

Figyelt kérdés

Eddig Sláger FM-t hallgatunk, de egy ideje Bochkort vagyok kénytelen hallgatni az irodában, mert a többség dönt.


Számomra alapból nehezen tolerálhatóak ezek a reggeli idétlen röhögcsélős műsorok, de ez a Bochkor egyszerűen elviselhetetlen.


Bochkor Gábor egy nagyon beképzelt, de nem túl okos embernek tűnik nekem. Már az irritáló, hogy egy sportot hírből sem ismerő ember egyfolytában támadja a bicikliseket. Ami viszont számomra megdöbbentő, hogy teljesen tájékozatlan a legtöbb dologban, az angol kiejtése (pl. flap t) is elég vicces annak tükrében, hogy sokak szerint mennyire jól beszél angolul. Sporthoz nem ért, a reál dolgokhoz saját bevallása szerint sem, de szinte minden témában baromságokat hord össze, amin a mérnök kollégáim jókat szoktak röhögni.

Voga rovata elképesztően unalmas, maga az ember is beképzelt unalmas boomer.


Lovász sótlan, idegesítő, és megtanulhatna normálisan angolul, mert a swordot többször szvördnek ejtette pl, de jó pár bakija volt már.

A humorát nem tudom, mire fel nevezik intellektuálisnak, szerintem egyszerűen rossz a humora.

Gyurika is elég fárasztó ember, nem beszélve arról a Mickey egér hangú vihogó csajról (Kriszti?), meg másikról, aki állandóan volt férjéről beszél.


A műsor témái is rohadt fárasztóak.

egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ez az egyik legnépszerűbb rádióműsor. nem tudom, ki képest ezt évekig hallgatni.

Jó, gondolom, zömében nem az értelmiség hallgatja, de akkor is.



2021. dec. 2. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem, te azt is elhiszed hogy a Radio1-en a legújabb slágerek mennek?..
2021. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nem ez a leg népszerűbb reggeli műsor. Szerintem az összes rádió ezt mondja a saját reggeli műsoráról.

2021. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg a legnépszerűbb reggeli műsor országosan, de Budapesten nem [link]
2021. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Balázsék népszerűbbek szerintem.
2021. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésen az szerepel, hogy EGYIK. Úgy látszik, ezt a válaszolóknak nem sikerült megértenie, így a kérdés inkább arról szólhat, miért ennyire népszerű Bochkor.

A Bochkor azért népszerű, mert ugyanolyan tahó és buta, mint a magyarok többsége. Transzneműeken sziámi ikreken élcelődik, arra büszke, hogy nem érdekli a környezetvédelem, bicikliseket szidja stb. Miközben elképesztően tájékozatlan a pali, nincs olyan téma, amihez hozzá tudna szólni.

2023. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!