Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is csak meg volt...

Szerintetek is csak meg volt játszva Shawn Mendes és Camilla Cabello kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon gyanús ez a nyugis szakítás. A kapcsolatuk elején rengeteg nem túl romantikus, gyomorfogató csókjelenetük után szinte alig lehetet róluk tudni. Néha megjelentek közösen egy-egy rendezvényen, vagy bizonyos időközönként kézenfogva kapták le őket az utcán vagy közön nyaralásokon. De nekem ez mind annyira megjátszottnak, színleltnek tűnt. Jó pár képükön úgy néznek ki mint egy lány a legjobb meleg barátjával. Nem mondom, hogy Mendes meleg, de valahogy csak figyelem elterelés el tűnik az egész kapcsolatuk. Vagy legalábbis nekem.

2021. dec. 2. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:

*Figyelemelterelésnek.


Azt sem értem, hogy Mendesnek, hogy volt ideje megírni, felvenni stb. egy egész szakítós dalt, ha csak mostanában mentek szét. És az is elég furcsa, hogy Cabello csak úgy megosztja a dalt. Nekem úgy tűnik, minden meg volt előre tervezve.

2021. dec. 2. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttek, nekem is megfordult a fejemben, hogy ez lehet csak PR fogás az akkori közös daluk miatt, de később már nem hittem ezt. Ahhoz amúgy is elég sokáig tartott, hogy csak színlelés legyen. Attól, hogy nem a nyilvánosság előtt élték az életüket és csak korlátozott betekintést engedtek, még nem jelenti, hogy ne lehetne valódi.

A szakítással kapcsolatban meg nekem az a tippem, hogy azért volt ez ilyen nyugis, mert egy ideje már kihűlt a kapcsolatuk, átalakult barátivá és ezért tudják ezt így kezelni. Meg attól, hogy nemrég osztották meg az infót, lehet ők már jóval régebben szakítottak csak amíg friss volt a dolog, nem akarták a nyilvánosság elé tárni. Ha volt is vita vagy sírás miatta, azt nyilván mi nem fogjuk látni.

2021. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez van ha elmullik a szerelem.
2021. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez csak fellángolás volt maximum.

Az igazi szerelem átalakul szeretetté (magyarban nincs rá szó, de olyan hitvesi szeretetté kb.)

2021. dec. 3. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is talán az elején volt egy ilyen,de nem a dal miatt,hanem,mert ugye 2 elég ismert énekes,alapból jóban vannak,és hátha az egyikük (főleg Camillára gondolva) hírt akar,meg hamar vállalták is. De tényleg látszódott a szerelem,viszont érdekes,mert én már az elején valahogy sejtettem,jött egy megérzés,hogy ez is max 2 évig tart és aztán most mégis sokkolt,hiszen előtte nem sokkal még gála,meg minden. De egyszerűen még olyan fiatalok,hogy lehetett sejteni,hogy egyszer vége lesz,mert a sztárok nem bírják ebben az időszakban sokáig,kell a váltás.


Shawn dala meg a legjobb lett az összes zenéje közül,ő szerintem most fogta fel,és neki tényleg fáj,viszont Camillából jóval hamarabb (gondolom amikot kezdte magát elhagyni) kiment ez a szerelem,mert ő sokkal jobban is viseli.

De igen,ez egy hosszú fellángolás volt (bár elvileg Camilla akart elmenni),és ezt majd bizonyítja az,hogy nem jönnek újra össze rövid idő alatt,vagy soha,meg hogy így az látszik,hogy a küzdelem nem volt elég benne..Én akár még terapeutához is mennék próbaként,ha valakit annyira szeretnék végre,de itt az önbizalomhiány tett tönkre mindent.

2021. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!