Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem ciki Mardoll...

Csak szerintem ciki Mardoll viselkedése?

Figyelt kérdés
Nemrég bejelentkeztek élőben az X-Faktor versenyzői. Aztán Mardoll röhög, meg beledumál mindenkinek a szövegébe, akkor is amikor nem őt kérdezték... Azt akarja, hogy ő legyen a középpontban 0/24, alig enged mást szóhoz jutni... Szerintem Marci is kínosan érezte magát mellette, nem is tudta hová nézzen, amikor már 5-ödszörre röhögött fel. Szerintem elég ciki, hogy nem bír viselkedni, és ennyire el akar nyomni mindenkit. Egyedül ő nem veszi észre magát, hogy milyen gáz, ettől még kínosabb az egész...

2021. dec. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A személyisége nem a legjobb. Mármint az tökjó hogy őrült meg minden, de van mikor már kínos amit csinál. Pedig olyan szép csaj lehetne, de a viselkedése elront mindent. A legelső produkciói elég ízléstelenek voltak...A legutóbbi viszont bevallom, nem volt rossz, és tényleg nem bántásból, semmi bajom vele úgy unblock, csak néha túlzásba esik..
2021. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az.
2021. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Két "produkcióját"láttam.

Nekem az a kategória,hogy közben kínosan feszengek,hogy basszus nem már az én pofám ég??

2021. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiesett.:)
2021. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Juhúúúú
2021. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem főleg az nem tetszik (a személyiségén és videlkedésén túl), hogy úgy tesz, mintha bármit magától ért volna el és kiérdemelt volna bármit. Mindenki tudhatja, hogyki az anyukája, hogy milyen magas körökben mozog, hogy mennyi pénzük van és hogy "anyu vedd meg nekem a várost". Mit keres ebben a versenyben? Minden adott volt eddig is neki, hogy befusson, hiszen nem egy videóklipje is készült. Még külföldön is. De nem futott be... Talán nem hiába?! Már nem azok az idők vannak, hogy azok futhatnak csak be, akik a tévében szerepelnek... de neki még ez is adott volt korábban és még így se. Akinek ilyen körülmények között nem sikerül elérnie amit akar, akkor ott érdemes elgondolkodni, hogy nagy akarásnak mi is a vége általában...

De még hozzáadva ez a neveletlen csitri stílus, az ízléstelen magamutogatás meg affektálás, nagyon gáz. De meg tudom érteni, kiknek jön ez be: a lázadóknak. :) De 1-2 év és már ők is kiröhögik, amiért korábban tetszett ez nekik :D

2021. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

#6

Ez volt a legkorrektebb, legösszeszedettebb vélemény eddig róla.

Minden szava igaz.

2021. dec. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!