Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Galla Miklós jó ember?

Galla Miklós jó ember?

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem ismerem személyesen, ezért nem tudom megítélni.
2021. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Megoszto szemelyiseg, az biztos, es a Hollo Szinhaz is joreszt miatta oszlott fel.
2021. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Kétségkívül tehetséges, de ő se százas (ahogy mondni szokás), magánemberként meg feltehetően elég nehéz eset.
2021. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Jó.Akarom mondani jó szar.
2021. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Na mai " jó ember? " kérdés is megvolt látom.
2021. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Eddigi életem során összesen 2, azaz kettő alkalmam volt vele élőben találkozni, ez alapján azt szűrtem le, hogy viszonylag jó embernek tűnik...
2021. dec. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én ismerem személyesen is. Valóban nem egy könnyű eset, neki is vannak rossz napjai, mint mindenki másnak és néha elég önfejű is. De összességében jó embernek tartom, általában kedves és szándékosan nem akar megbántani.
2021. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Inkább beteg.
2021. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is ismerem személyesen. Velem eleinte kedves volt. Aztán minél többet beszélgettem vele feltűnt, hogy saját magát állandóan fényezi, ezzel szemben a másik embert folyamatosan kritizálja (engem is) és saját maga világszínvonalú mivoltjához hasonlítgatja. Továbbá kis apró dolgokért is kicsapja a hisztit, és mindig a másikat hibáztatja, saját magát soha. Ezért nem nehéz vele összeveszni. Illetve az össze vissza hazudozás sem áll tőle távol. Lehet, hogy nem direkt csinálja, de ezekkel a dolgokkal igencsak meg tud bántani.
2022. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!