Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Sam Smith LMBTQ...

Mit gondoltok Sam Smith LMBTQ énekesről?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a rohadt kis pszichopata kitalálta, hogy ő "genderqueer", mert gondolom, nem fogytak jól a lemezek, vagy csak feltűnősködni akart, vagy tényleg agybeteg szegény. Kitalálta, hogy őt is they/them névmásokkal kell szólítani, és még a Wikipédián is így szerepel, a Wikipédia-oldalán pedig tiltott a szerkesztés. Ezt el kell fogadni, hogy ilyen elmebetegekhez igazítsuk a nyelvünket?


[link]



2021. dec. 6. 17:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%

Gusztustalanok az ilyen nem tudom mik, sajnálom hogy így tönkre megy a világ , minél modernebb egy társadalom annál több teret engednek beteg dolgoknak.

Most néztem meg a linket, a kérdésedben hogy ki is ez, de remélem nem így öregszik meg, neki is és a társadalomra nézve is jobb lenne ha valahol begyógyszerezve találnák meg.

2021. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
98%
Nem csak az övé van blokkolva direkt megnéztem. A politikusok, színészek, menőbb közszereplőké mind blokkolva van
2021. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Azt sem tudom ki az, és nem is érdekel, még arra sem vettem a fáradságot, hogy a linkeket megnyitva "tájékozódjak".
2021. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
Őt nem ismerem, viszont pár éve feltűnt a láthatáron egy Ellen Page nevű színésznő, akiben láttam valamit. Még izgalmasabb volt, amikor megtudtam, hogy leszbikus. Aztán egy ideig nem hallottam róla, majd mikor újra előkerült, már Elliot Page-nek hívták (mert hogy ő most már transznemű)... Gratula! :-(
2021. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4:


Őt ismerem én is. Borzalmas, mit tett magával, pedig tök helyes lány volt.

2021. dec. 6. 18:29
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
18:12 az még hagyján, viszont elvált tőle a felesége így most a leszbi csajt vádolják azzal, hogy kirekesztő, homofób, csak mert nem tetszett neki, hogy a felesége "pasi lett"
2021. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
35%

#4


De jó hogy neked meg a kérdezőnek ez a legnagyobb gondja, hogy ki hogy éli az életét. Amíg nem csinálnak propagandát belőle, tehát nem viszik be az iskolákba, meg máshova addig engem nem érdekel, ki hogyan él.


Eddig azt se tudtam ki ez a Page de a Smith-ről se hallottam.


Ebből is látszik, hogy itt nálunk inkább a szélsőjobb aki úszít.

2021. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 molnarmarcell21 ***** válasza:
90%
Van egy-két hallgatható dala.
2021. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
0%

7 vagyok



Yes, yes yes… gyertek pontozzatok le. Hívjátok a mélymagyar ismerőseitek is.

2021. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%
Felőlem aztán hivathatja akárminek magát, ha már se nőnek se férfinek nem néz ki az " ez " majd jó lesz jelzőnek, aztán örülhet, hogy kb a tárgyak mellé lett sorolva nyelvtanilag.
2021. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!