Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mehringer Marcinak van barátnője?

Mehringer Marcinak van barátnője?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 17:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%
Á nem, biztos nem azért kérdezted, 17-es, mert bele vagy esve. Csak úgy mellékesen érdekelt, hogyne :) elhisszük
2021. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
én tudom ki mondta a tegnapi kisfilmjében ezt, fent van tiktokon a csaj
2021. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért furak a mai tizenevesek, meg ha ez most boomerdumanak is tunik. Oda is alig mertem volna menni ahhoz a celebhez autogramért, aki tetszett, nemhogy a pofajaba mondani hogy a csaja/pasija akarok lenni. Ez olyan gatlastalan, nem? Mit var vajon egy ilyen benyögésre? Hogy a srac majd odafordul, es azt mondja, de jó, erre vártam, akkor neki is láthatsz, húzd le a sliccem? Hogy nem erzik ezt az egeszet rohadt gáznak?

Halistennek ez a tiktok nevű vacak kimaradt az eletembol, es mar tudatosan tavol is tartom magam tole. Bőven elég, amit yt videókban láttam belőle.

2021. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre szégyennek tartom, hogy ezt így kimondta neki ismeretlenül. Rossz volt látni a csaj szinte büszke is magára, hogy ezt közölte a gyerekkel. Marci meg azt mondta annyira nem volt gáz. Magyarul de, nagyon is gáz, de most szegény mit tud mondani egy csajnak aki ennyire tapad-ragad. A lány kb 16 éves, valószínűleg kinövi majd az ilyesmit, de reméljük mi hamarabb. Pár év múlva majd ő is rájön, hogy most éppen ez mennyire cink volt, hogy mondta neki. És igen, ez igaz, hogy ilyenkor mit vár az ember reakciónak. Csávókánknak valszeg egy a sok közül ez a kislány és nyilván ha a Marci érett fiú (nekem úgy tűnt hogy az) akkor nem áll le vele. Hanem hogy ne sértse meg a csajt elmosolyodik rajta és próbálja menteni a menthetetlent. Szegény vajon mit gondolt magába ebben a szituban. Tény, nem vagyok fiú, de biztos cikinek tartanám, ha velem fordult volna ez elő.
2021. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan erről van szó. Es ha esetleg amugy tenyleg nem a lanyok erdeklik, plane kellemetlen lehetett. Ez a hirnev átka, azert ilyenkor sajnal9m a celebeket, ki se mehet nyugodtan az utcara, mert jonnek ezek a vakarékok.
2021. dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
74%
Szegény celebek
2021. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
De amugy kajak 😂
2021. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
borokaanna_ tiktokon elvileg ő kérdezte ezt a Marcitol
2021. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Elvileg.

Most akkor hazudsz, vagy igazat mondasz ?

Ezzel az elvileggel "gyakrolatilag" elbizonytalanítasz.

2021. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
#28, ezt most mit kell itt reklámozni? Nem mindegy? Vagy ettől már ő is egy celeb lett?
2021. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!