Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sebestyén Balázst miért...

Sebestyén Balázst miért utalja mindenki?

Figyelt kérdés

Mielőtt leírnátok hogy "mert bunkó, tahó", stb nem feltétlen ilyen válaszokra gondolom hanem ahol picit hosszabban fejtük ki példákkal

Mindenki a Vivas eveit hozza de az emberek változhatnak nem?

Meg csomóan írjak hogy rosszindulatú meg bunkó az vajon miben nyilvánul meg most (nem 20 éve hanem kifejezetten napjainkban, 2021ben)?

Illetve pár hete a partizános interjú alatt a kommentek közt néhány írták hogy homofób meg rasszista meg kormány parti ezt honnan lehet tudni?

Előre is köszi a válaszokat:)



2021. dec. 25. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
nem utálja mindenki
2021. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazad van

Bocsánat elírtam a kérdést az én hibám

Inkább arra gondoltam hogy aki utalja az miért és hogy a lentebb említett dolgok igazak-e

Én a Vivás ámokfutására már nem emlékszem (fiatal vagyok hozzá) és Balázs showt sem néztem rádiót is ritkán hallgatok var hallgatok. De én nagyobb részben az aktuális RTL klubos műsoraiból ismerem és érdekelt hogy aki azt gondolja bunkó, primitív stb. Az miért és mik vezettek ide illetve hogy tényleg igazak e azok a dolgok amiket néhányan állítanak róla, pl kormanyparti, homofób, rasszista, bunkó stb és ha igen miket mondott? (Vivás eseten kívül a kövérkés lánnyal azt sztem mindenki vágja)

Előre is köszi

2021. dec. 25. 20:03
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy f.sz
2021. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes figura. Nem utálom, nem is kedvelem. Kissé megosztó. Nem mutat magából sokat. Az a Partizános interjú is csak a felszínt kapargatta, mert Gulyás Marci kérdései szarok voltak, a megfogalmazás és előadás meg provokatív, akár ez volt a cél, akár nem, ennél mélyebbre nem sikerült leásnia Balázsba. Még a Csernusos interjúban sem bontakozik ki igazán, de mintha nem is akarna, sőt még ő irányította a beszélgetést.


Nem az az ember már, aki 20 éve volt. Felnőtt, és nagyon kimért lett. Kissé manipulatív.

2021. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Én évekig hallgattam a reggeli műsorát Vadon Janival meg Rkóczi Ferivel szinte napi szinten, nekem nem az jött le hogy egy ostoba ember lenne, főleg nem kormánypárti, annyit ekézték a Fideszt meg minden oda kapcsolódó témát, hogy csodáltam hogy nem rakták ki a rádióból őket, csak gondolom ők hozták a hallgatottság zömét, ezért megtűrték.

Nem mondom hogy egy sokdiplomás értelmiségi tudós alkat, tény hogy eléggé el van telve magával és van egy fellengzős, kissé alpári stílusa, de összességében szerintem mérföldekkel értelmesebb és emberibb így is mint a legtöbb hitvány magyar celeb.

2021. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy ő mindig az aktuális helyzethez igazodik. 20 éve a tahóság volt menő, ezért tahó volt. Most visszafogja magát, mert ez ma már nem menő. De ugyanaz az ember maradt, aki volt. Semmit nem változott, csak alkalmazkodik a változó helyzethez.
2021. dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy azért, mert nem áll fel neki a szerszám, viszont a szája meg nagy.

Itt is van például egy reklám, amiben szerepel, hogy rendszeresen potencianövelőt kell szednie.

[link]

2021. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
A hírnévvel és a sikerrel egyenesen arányosan nő az utálók száma is, ez mindig igy volt.
2021. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalan nem utálom. Nem tudom pontosan mióta, talán 7 éve minden adást visszahallgatok, 3-4x voltam előadásán is. Viszont többször volt olyan megnyilvánulása/uk a rádióban, ami számomra csalódás volt.

Nekem a felkészületlenség, tájékozatlanságuk nem tetszik, főleg ha azzal hergelnek is. Most egy ilyen példa jutott eszembe: “bemászott az óriáskígyó a férfi wc-jébe.” Nekik teljesen mindegy, hogy királypiton, tigrispiton, anakonda, kobra,… mindent is mondanak a téma kibeszélése közben. Dögnek nevezik, és kibeszélik, hogy mennyire rossz, meg beteg ilyet tartani. Ezt meghallgatja 1 millió ember és többségében tovább erősít egy sztereotípiát.

És ennél komolyabb témákban is sokszor sarkosan, hergelően nyilvánul meg, nem oldja fel.

Mintha nem érezné néha mekkora a hatása annak, amit mond. Mert szerintem rengeteg a befolyásolható ember és Balázsnak igenis szerintem nagy szerepe van ebben.

Amit előttem is említettek, hogy zárkózott. Amikor voltam előadásán, szinte mindig ugyanaz hangzott el, interjúkban is ugyanazokat mondja el. Rádióban is gyakran ugyanazt ismétli el, ha magáról kell beszélni. Nekem egy elég felépített dolognak tűnik, akar már őszintétlennek.

2022. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat utolsó igen ezzel egyet értek, köszönöm hogy leírtad, abszolút el tudom képzelni


A többiben is van igazság

Köszönöm megegyszer a véleményeket

2022. jan. 26. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!