Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki ez a színész?

Ki ez a színész?

Figyelt kérdés

Volt régen a műsorban, amit az a strucc kinézetű gyerek vezetett aki állandóan toszni akart, hogy ültek az asztalnál és a szemüveges mackó mondott valami hosszú történetet és elkezdték cseszegetni meg volt az a kopasz alkoholista, azt is fikázták, de amúgy a vörösbögyöst mindegyik meg akarta húzni. Már nem tudom mi volt ennek a műsornak a neve. És akkor ebben volt az a hosszú derék ember, fekete haja volt, onnan jött valahonnan Szegedről és azzal piszkálták hogy a hatában futkosott meg kergette a marhákat. Na annak amúgy van egy asszem német felesége, és amikor mondta neki hogy volt az a showműsor, ami ijesztő volt és sztárok versenyeztek benne, az az asszem úgy jött ki magyarra fordítva hogy a retkes delfin és ezt elmesélte, és mindenki ezen nevetett.


Na ki ez a színész?



2021. dec. 26. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne írogass már részegen és/vagy beszívva!
2021. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajdú Steve
2021. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majka
2021. dec. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a Heti Hetes? - minden információ erre utal.Ha valóban Hajdú Steve-ről van szó,neki angol felesége van.(s nem német)
2021. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A végén már szándékosan torzítja az adatokat (Debrecen helyett Szeged, angol helyett német, és én nem mondanám rá hogy hosszú derék ember, inkább köpcös, kerek az arca is - ugyanakkor most rákerestem, és meglepett hogy 190 centis, Hajós pedig 173, és őt hívták colosnak ami a magas emberek jelzője).
2021. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!