Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha ráírok Damu Roland facebook...

Ha ráírok Damu Roland facebookjára akkor lehet hogy valaki visszaír még vagy már nem?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly, nem viccelődésből kérdezem.


Elhunyt , ma reggelre jött le a hír de fent maradt a facebookja. Milyen dolog az hogy ott maradt a facebookja?

Én már akkor töröltem volna magam a helyében amikor bemegyek a kórházba.

De most hogy így alakult . Ha küldök egy üzenetet a facebookjának akkor válaszol valaki ? Vagy mi lesz így a profiljával?


Tényleg nem tiszteletlenségből kérdezem ezeket csak érdekelne.



2021. dec. 27. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted aki kórházba készül (már ha nem viszik, mert annyira rossz állapotban van) az a legfontosabb dolga, hogy mi lesz a facebookjával? Sőt még törölje is le előre abban a hitben, hogy hátha meghal. Remek motiváció egy kórházba fekvéshez.

Már ezen a ponton is elég bicskanyitogató a kérdésed, de még sikerül egy lapáttal rátenni, hogy egy halott embernek írogatsz, hogy vajon ki válaszol majd. Nyilván egy gyászoló embernek szintén az lesz a prioritása, hogy vadidegen emberek retard kérdéseire válaszolgasson.


"Tényleg nem tiszteletlenségből kérdezem "

Ja, bocs, akkor minden el van nézve. Ezt a kérdést ki sem kellett volna írni.

2021. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg semmi rosszat nem akartam ezzel a kérdéssel:( csak nagyon furcsa hogy ő már nincs itt de a facebookja megmaradt és azt is látni hogy meddig likeolta be a kommenteket, stb.
2021. dec. 27. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem csak rá igaz, hanem bárkire. Egyébként lehet rendelkezni fb-n, hogy ki menedzselje az accouuntod ha meghalsz. Egy távoli rokonnál meg is csináltàk, fennmaradt az egész, csak XY emlékoldal lett a neve.
2021. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

"Milyen dolog az hogy ott maradt a facebookja?

Én már akkor töröltem volna magam a helyében amikor bemegyek a kórházba."


Ne haragudj kérdező, de olyan tapintatlan ostobaságokat írsz, hogy ezen felnevettem. Szerinted tudta ő előre, hogy meg fog halni és ideje törölni a Facebookot? Majd valamelyik hozzátartozója átveheti a hozzáférést, és akár emlékoldallá alakíthatja. Ezen ne aggódj.

2021. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én még most sem hiszem el amit a pénzéhes szuka állított róla ! Én a Damu pártját fogom még most is . Aki pénzért összeszűri a levet ilyen papákkal mint a Tímea az nem jó ember.
2021. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt gondolom. Érdekes hogy Timi már két embert is a sírba vitt akikhez komolyabban köze volt.

Fekete özvegy (pénzéhes lotyó)

2021. dec. 27. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem próbáld ki,írj rá!
2021. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!