Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lehet az Iron Channel-es...

Mi lehet az Iron Channel-es botrány mögött?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tett semmit? Vagy csak hazudik és tényleg elkövette a bűnt? Én hozzám valamiért csak most jutott el a hír erről az egészről. Régebben szerettem ezt a YouTube csatornát, bár néha volt pár furcsa dolog már akkor is a videóiban. Ezeknél a videóknál, ahol rajongókkal beszélt, már ott is volt elég sok perverz beszólása 18-20év körüli lányokhoz. Aztán most ez is. Ő mindig is ideges és dühöngő fajta volt. Ti eltudjátok neki hinni, hogy a moderátora csinálta? Én szívem szerint hinnék neki, de ha ésszel állunk hozzá, akkor elég gyanús a viselkedése és ténylegesen el lehet hinni, hogy ilyet kért egy fiatal lánytól.

2021. dec. 29. 08:52
A kérdező szavazást indított:
Tényleg levetkőztette a 11éves lányt
A moderátora volt
Nem tudjuk ki akarja őt tönkre tenni, de nem követett bűnt el Áron
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha meghallgatod a videót, amiben magyarázkodik, akkor egyszer azt mondja hogy a moderátora volt, a videó vége felé meg azt, hogy nem lehet tudni ki áll ez mögött.
2021. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha ismered a "munkásságát", akkor tudhatod, hogy eléggé egy elborult lelkibeteg gyerek ahhoz hogy ilyet tételezzük fel simán megcsinálna.
2021. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Meg ahogy előttem is írták a magyarázkodása is tiszta vicc kategória, össze vissza hadovál, ellent mond saját magának. A házkutatása után még ilyen shitposztokat is rakosgatott ki youtubera amit nem soká törölt. Szerintem az ügyvédje szólt rá hogy inkább lapuljon, mert amilyen ostoba hülye még még valami bizonyítékot bökne ki akaratán kívül saját maga ellen.
2021. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2%
Jó'van öregapám. Régebbi téma nem vót?
2021. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Mért régebbi, essem régi, de semmi hír azóta!
2021. dec. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nulla
2022. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!