Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Szilágyi Liliána...

Mit szóltok Szilágyi Liliána esetéhez?

Figyelt kérdés

#úszó #EB ezüstérmes
2021. dec. 30. 11:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Durva. Rengeteg ilyen van. Volt is. Csak, aki nem ismert, annak a története, sorsa nem érdekli az embereket.
2021. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Én a csatolt fotósorozatot nem értem, amin úgy, mint egy modell pózol megkötött kézzel és sminkelve van a testére egy csomó véraláfutás.

Az, hogy valakit megvernek nem művészet. Felesleges volt ehhez ez a hatásvadász, ízléstelen fotósorozat.

2021. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a nagyszülei minderről nem tudtak. Lányuk (Lilu anyja) sem panaszkodott nekik.
2021. dec. 30. 13:00
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

3: ez nem érdekes, hanem jellemző. Meg voltak félemlítve, leépítették az önbizalmukat. Sokan félnek elmondani, nem akarják, hogy kiderüljön. Meg persze sokat az áldozatot hibáztatják.

A hatásvadász fotók viszont szerintem se jó megoldás.

2021. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
A történet megindító és minden tisztelet jár neki, hogy ilyen intelligensen tud kommunikálni erről a témáról (wmn interjú). Az instagramos képeket én is ízléstelennek találom a témához, az nem volt a legjobb választás
2021. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Brutál ami megy az úszósportban és a sportban ebben az országban.
2021. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Nincs eset. Két nézőpont áll egymással szemben. Valaki az egyik oldalnak hisz, más inkább a másiknak, de egyelőre vajmi keveset tudunk, hogy komplex képünk legyen.


Amint lesz több, állást foglalok. Az apa felkoncolását addig meghagyom a Facebook kommentelőinek.

2021. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
Valakinek bűnhődnie kell a tettéért.
2021. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lesokkolt. Remélem az apjának van igaza, egyszerűen nem akarom és tudom elhinni amit Lili az édesapjáról állít bizonyíték nélkül ugye.
2022. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9

Életidegen kiállni nyilvánosság elé szülői abúzussal. Apuka az anyának ítélt Gerdát nem adta át, egyben tiltja az anyjával és testvérével való találkozást, kommunikációt. Megjegyzem, hogy az USA egyes államaiban, ha egy 10 éves gyerek azzal hívja föl a 911-et, hogy megpofozta az apja, az apát a rendőrök elviszik.

2022. jan. 18. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!