Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szilágyi Liliana ügyben kinek...

Szilágyi Liliana ügyben kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Valóban megtörtént, amit a lány állít? Ha igen, hogy lehet bizonyítani? Ha nem, hogy lehet bizonyítani? Hogy lehet bizonyítani az ilyen ügyeket évek múltán? Mindket oldal hihetően adja elő a sztoriját, félelmetes, hogy mennyire igaza lehet akár bármelyik oldalnak.
2021. dec. 31. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/221 anonim ***** válasza:
81%
Annak lesz igaza, akinek jobb az ügyvédje. Nem lehet bizonyítani ennyi idő után. Lehet hogy megtortwnt, lehet hogy nem. Ha megtortent, az tragédia, lehet az életben nem teszi túl magát rajta ez a nő. Ha nem történt meg, az is tragedia: bemocskolta egy ártatlan ember nevét, o se teszi túl magát rajta soha az eletben
2021. dec. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/221 molnarmarcell21 ***** válasza:
79%
Én egyelőre a lánynak hiszek, mert az apa csak homályosan célozgatott az okokra, nem jött ki vele nyíltan.
2021. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/221 anonim ***** válasza:
20%

Marcell!


Lehet az apa épp azért nem mond nyilvánosan ki okokat, hogy ne hozzá a lányát kellemetlen helyzetbe. Nem tudni. Szornyuek ezek az ügyek

2021. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/221 anonim ***** válasza:
88%

Ez mindig nehéz. Egyrészt nulla bizonyíték, ha leírod, hogy kételkedsz, te vagy szar. Másrészt nem gondolom, hogy ezek ember csak így kiáll, ha nincs mögötte valami.


Én csak azt nem értem, ha ez tényleg így igaz, anyu hogyan tudta otthagyni a kisebb lányt. Ez teszi számomra némileg hiteltelenné a történetet.

2021. dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/221 anonim ***** válasza:
53%
Na igen, nálam is ez a nagy kérdés...Ha engem bántalmazna a férjem, akkor is vinném magammal a gyerekeimet, ha hozzájuk soha egy ujjal hozzá nem ért előttem. De itt a lány azt írta, 2 évesen látta, hogy verte az apja az anyját és amikor bele szólt, ő is kapott... Érdekes egy helyzet...
2021. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/221 anonim ***** válasza:
34%
hátja. csak apuka meg ügyvéd, nem?
2021. dec. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/221 anonim ***** válasza:
83%

Én a lánynak hiszek.

Miért mondana valótlanul ilyet valaki apjáról, aki egyben edzője is?

Én is lányos apuka vagyok, soha nem fogok félni attól, hogy ilyen váddal illetne a lányom - mert nem tettem és nem is fogok ilyet tenni.


Amúgy valami olyat is olvastam, hogy az apának volt valami másik ügye is, amikor erőszakosan viselkedett egy sportolójával. Szóval így még hihetőbb, hogy erőszakos ember és megtett ilyet is.

2021. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/221 anonim ***** válasza:
80%

Olyan nincs, hogy ok nélkül egy nő ezzel előáll. Tudta előre, hogy őt is támadni fogják, és mégis vállalta.

Az is egyértelmű, hogy egy ilyen apa soha nem vallja be nyíltan, hogy mit tett.

Az meg egészen egyértelmű, hogy békés, szeretetteli családi kapcsolatról nem beszélhetünk. Annak is komoly oka van, ha valaki úgy utálja az apját, hogy hamisan vádolja ilyennel. Máris vsszakanyarodtunk oda, hogy az ilyen gyerekkel mit tett a szülő, ha így megutálta.

Amúgy pszichológus el tudja dönteni, hogy melyik mond igazat.

2021. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/221 anonim ***** válasza:
69%

6!


És? Egy gyerek megy, a másik nem? Mi köze ehhez az ugyvedsegnek?


8!


Oh, dehogynem. Kismillió eset van ám, amikor valopernel anyuka vagy a gyerek élő áll egy ilyennel. Csupán átlag embereknél nem jut el a sajtóig

2021. dec. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/221 molnarmarcell21 ***** válasza:
87%

ma 07:44


Na de ezen a ponton miért védené már? Kitagadta és feljelentette, de azért még nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni?


Mindegy végülis, csak tippelgetünk, majd kiderül vagy nem. Az biztos, hogy csúnya ügy akkor is, ha csak az egyiknek van igaza, akkor is, ha egyiknek sem, akkor is, ha mindkettőnek.

2021. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!