Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Irén és a csapat mögötte...

Varga Irén és a csapat mögötte tényleg nem folytatjäk?

Figyelt kérdés
Hogy a producer lelépet meg a menedzser ez igaz?
2022. jan. 5. 23:39
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Úgy néz ki.
2022. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Irénke ismét a fedélzeten.
2022. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Majd lesz más, aki kihasználja.

Bár a jelenség irritál kegyetlenül, de akkor is egy beteg emberről van szó...

A gyámhivatal nem is értem, miért engedi, hisz állítólag gondnokság alatt áll.

2022. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

"A gyámhivatal nem is értem, miért engedi, hisz állítólag gondnokság alatt áll."


Ja de a csávója is akinek a gondnoksága alatt van, az is kb olyan agyilag zokni, hogy ő is gondnokságra szorulna...

2022. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem vitatom, de a gyámhatóságnak tudnia kell róla, hogy mi a helyzet, hivatalból felülvizsgálhatnák, és rendelhetnének ki hivatásos gondnokot.

Elég feltűnő, hogy mit csinálnak vele, hogy kihasználják, ráadásul a gondnoknak éves elszámolási kötelezettsége is van.

Nem hiszem, hogy nem tűnt még fel senkinek, hogy gond van.

2022. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg ma "sajtótájékoztató" lesz ezzel kapcsolatban és kiderül. Szerintem lesz új csapat, ezt írták a legutóbbi videó végére is. De lehetséges az is sajnos, hogy már nem éri meg nekik vele dolgozni. Nem vonzza már annyira a kattintásokat, mint eddig. :(
2022. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem kell őt annyira kihasználni, megy ő magától is bohócot csinálni magából. Az tény, hogy valaki direkt lejárattatja, de az is, hogy neki ez nem tűnik fel. Valószínűleg nem is fog soha. Egyébként igen, biztos, hogy fel fog még tűnni itt-ott valami háttérmunkással sajnos.
2022. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!