Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van akkora kuss Csollány...

Miért van akkora kuss Csollány állapotáról? Miért nem lehet egy fekete fehér választ adni arra h oltott vagy nem? Igen vagy nem-bűn feltenni ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem én sem. Nem mondanak semmit róla.
2022. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Személyiségi jogokat sért. Senkinek semmi köze más oltottságához.
2022. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem miután kiderült, hogy oltott volt, azóta van hírzárlat, hisz OLTOTTan került ilyen állapotba. És azért nem cikkeznek erről, mert senki nem akar a saját fészkébe piszkolni.
2022. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"Személyiségi jogokat sért. Senkinek semmi köze más oltottságához."


Ja értem!! de addig nem sértett jogokat míg azt ugatták róla hogy oltatlan!! Mert ez 1000000x megjelent a sajtóban.


de amikor kiderült hogy oltott ráadásul nem is 1x egyből kuss lett mert személyiségi jogok..... de addig nem volt érdekes.... értem.

2022. jan. 7. 12:22
 5/22 A kérdező kommentje:

"Senkinek semmi köze más oltottságához"


Ja értem.. miközben a tanároknak írásban kell nyilatkozni az oltottságról és fizetetlenre teszik ha nem oltott.... de senkinek semmi köze hozzá... világos.

2022. jan. 7. 12:24
 6/22 A kérdező kommentje:

Kiderült, Csollány Szilveszter mégis kapott oltást


[link]

2022. jan. 7. 12:25
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Az oltáspártiaknak nagy pofon a jelenlegi helyzet. Ezért van kuss.
2022. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem pofon, mert az oltáspártiak értik, hogy ezzel csak csökkent az esély a súlyos kimenetelre. Csak a buta oltásellenesek hiszik azt, hogy örök életet kapnának.
2022. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
Oltott, és azért nem cikkeznek róla, mert az igen kellemetlen lenne a kormányra, és az oltást erőltető érdekcsoportokra nézve. Ha az emberek rájönnek, hogy jé, semmit nem véd az oltás, csak át lettünk bszva össznépileg, akkor ugyan ki fog ezután kérni belőle? A szorgos ( = pénzéhes) gyógyszergyárak legyártották, a politikusok felvásárolták, de ha kipukkad a kamu járvány lufi, akkor rájuk rohad az összes. Kellemetlen, rendkívül kellemetlen.
2022. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Tetszik Kérdező, hogy 7 perc alatt megszerezted ezt az infot.
2022. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!