Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Keresztanyuban szereplő...

A Keresztanyuban szereplő Gálvölgyi János tényleg 172 cm magas? Olyan kicsinek tűnik a többihez képest.

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Mert 172 elég kicsi
2022. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig 173 centi!
2022. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Én még 178-al is kicsinek tűnök bárki mellett, pedig nagy talpú cipőben szoktam járni, úgyhogy. Szívás. El sem tudják képzelni az emberek mennyit számít 5-10 centi. Egy 185 cm magas férfi már tök normálisan mutat. Én pedig még hölgyek mellett is így kicsinek tűnök, ha magassarkúban vannak. Ez van, gáz az egész magasság téma. Én már 183-nak is nagyon tudnék örülni. Egy 170 centis fiú meg az én 178-amnak. Sajnos nem mi döntünk róla.
2022. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 175 cm magas férfi vagyok. Én nem tudom ti hol éltek, de ez nem kicsi. Átlag magasság inkább. De amúgy nem is ez volt a kérdés lényege. Persze Gálvölgyi már idős. Rengeteg színész akkora, mint én vagy kisebb tőlem. Tom Cruise 170, Jamie Foxx 175, Tom Holland 173, Tobey Maguire 172, James McAvoy 170, Robert Downey Jr. 174 és még sorolhatnám. Kiváló színészek! Sokan még ettől is kisebbek. Focistáknál is Insigne 163, Verratti 165, Mertens 169, Lionel Messi 170 magas. Ember, nem vagy kicsi. Hol éltek? A siker nem a magasságban van. Mellesleg ahol élek, ott a cigányok nem érik el a 170-et szinte. Rengeteg a tőlem kisebb ember, legyen az férfi vagy nő. Amúgy meg engem az alacsony nők vonzanak, abból rengeteg van és így legalább magasnak érzem magam mellettük. Sok nő pedig azzal elégszik meg, ha a pasija magasabb tőle.
2022. jan. 8. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!