Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyikük szexibb szerintetek?

Melyikük szexibb szerintetek?

Figyelt kérdés

Emilia Jones

(2002.02.23., Locke & Key)



Millie Bobby Brown

(2004.02.19., Stranger Things)


Tudom, hogy a Millie még nincs 18, de azért már majdnem, úgyhogy ezt kérlek nézzétek el. (én 19 vagyok)


Szerintem mindketten gyönyörűek, de Millie a szebb, de viszont Emilia a szexibb. Nem csak a teste, hiszen ő már 20 éves lesz februárban, hanem a tekintete is szexi szerintem.

Ti mit gondoltok?

(Kérlek kulturáltan válaszoljatok)



2022. jan. 12. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Emilia szexibb, jobban bejön a teste, szegény Millie olyan kislányosnak tűnik nekem még, főleg az arca
2022. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Habár érdekes, hogy Millie-re sokszor mondják, hogy úgy néz ki mint egy 30 éves. Szerintem egyáltalán nem, ő igazából annyi idősnek néz ki, mint amennyi. Ezzel szemben Emilia szerintem többnek néz ki 20-nál, de szerintem ez nem baj.
2022. jan. 12. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Emiliát sunáznám. Millie úgy néz ki mint valai dark metalos. Élőben nagyon kiélt feje van. A filmekben aranyos.
2022. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az Emilia csaj egészen szép, bár eddig nem hallottam róla, a Millie viszont rettentően túl van értékelve, beképzelt is, csúnya is, is színésznek se jó. Sohase fogom megérteni mit hájpolnak rajta annyira.
2022. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

A szépség egy szubjektív dolog. Attól még mert neked nem tetszik a Millie, nem jelenti azt, hogy csúnya.

A beképzeltségéről meg annyit, hogy látszik nála, hogy a hírnév általában milyen rossz hatással van a gyerekekre. Mondjuk a többi Stranger Things-es gyerek nem szállt el ennyire.

2022. jan. 13. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Jesszus… már ott tartunk, hogy 2004-ben született nokedliket szexualizálunk?!
2022. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

Igazad van, de én kevesebb mint 1 évvel vagyok idősebb nála. Szóval szerintem én megtehetem, hogy egy szinte velem egykorú lányra azt mondom, hogy szexi. Ráadásul napokon belül 18 éves lesz.

2022. febr. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!