Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kucseraek miért tartják fenn...

Kucseraek miért tartják fenn a látszatot?

Figyelt kérdés
Ez végülis mire jó? Pesti körökben nem titok, Kucsera már egy csomószor megcsalta Szabinát.

2022. jan. 20. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Kucsera szét csalta Szabinát? :O Az komoly...

Hát nézd ránézel és süt róla mennyire buta mind a kettő.


Régen mikor még nem celeb, hanem sportoló volt a Gábor én kedveltem. Nagyon lehúz, lehangoló mikor egy sportolóról kiderül ennyire üres a feje belülről..


Miért tartják fenn? Már a harmadik gyereket minek kellett vállalni eleve?


Szerintem idő kérdése, hogy ők is "bejelentik". Már régóta figyelem őket, csodálom hogy még nem történt meg :D

2022. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd #1, mikor azzal kampányolt Szabina a második gyereknél, hogy minden terhességénél elmegy HIV szűrésre, mert fontosnak tartja már az fura volt nekem…ha logikusan végiggondoljuk, hogy hogyan terjed a HIV és átlag embernek (aki mondjuk nem lövi magát intravénás drogokkal, nekem az az átlagember) mikor van a legnagyobb esélye elkapni, akkor nem nehéz gondolkozni miért fontos ez neki.
2022. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha van gyereked tudnád, hogy a HIV szűrés az a standard terhesgondozás része, ezt nem is kell külön kérni.
2022. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Baromira kell kérni, nem a standard gondozás része Magyarországon, kedves hármas. A szifilisz es a Hepatitis B tényleg standard, a HIV nem! Három éve szültem vidéki nagyvárosban, egyetemi kórházban, nem volt sztk alapon terhesgimdozás része a HIV szűrés. Mivel addig életemben nem voltam szűrésen én is elmentem és kértem magánban a Synlabban kerek 8.000 Ft-ért, majd azt vittem magammal szülésre. Ajánlom olvasgatásra:


[link]


“Az első laborvizsgálat szintén erre az időszakra esik, ennek során a vérképet és az éhgyomri vércukorértéket ellenőrzik, valamint szifilisz és hepatitis B szűrést végeznek, ezen kívül pedig az anyai vércsoportot és az esetlegesen jelen levő antitesteket határozzák meg. A vizelet általános és vizeletüledék-vizsgálata is a kivizsgálás része.”

2022. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!