Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér hány másodperc alatt...

Puzsér hány másodperc alatt ütné ki Majkát?

Figyelt kérdés
Mindenki ismeri a közelmúltban indult csörtét. Majka "papa" veréssel fenyegette meg a kritikust. Elnézve a fizikai különbségeket (Puzsér 100 kilós, izmos stb., míg Majka nyeszlettebb, alacsonyabb), nem tartana sokáig az ütközet. Úgy tudom, Majka Dopemant se tudta kiütni.

#Majka #Puzsér Róbert #Puzsér vs Majka #Puzsér kiüti Majkát #Puzsér verés #Majka verés
2022. jan. 21. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Áh, ami Majkán van az izom, és gondolom rendszeresen megy is edzeni, míg puzser inkább csak húsos, lomha.

Majka kiütné - legalább is nem akarok más alternatívát elképzelni.

2022. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb. 30
2022. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Puzsér az intelligenciájával is kiütné.
2022. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért Majkán kiütközik a proli vér rendesen.
2022. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-essel értek egyet, Puzsér szerintem is kiütné fél perc alatt. Kivéve, ha Majka papa megfutamodhatna, de ha össze lennének zárva szűk térbe, garantált, hogy ebben is Puzsér kerekedne felül.
2022. jan. 22. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Puzsért bevédem.
2022. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20
2022. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem ütné ki, Puzsér leginkább azt kérdezné magától hogy "hogy kerültem ide?" vagy "miért vagyok még mindig itt?".
2022. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!