Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » G.w.M. volt felesége, Nagy...

G.w.M. volt felesége, Nagy Melanieról igazak lehetnek a Fehér Házas, Obamás sztorik?

Figyelt kérdés

Azt elhiszem, hogy egyetemet végzett. Mondjuk az, hogy valakinek van diplomája és nyelvet beszél, szerintem ez nem olyan óriási dolog a mai világban. De ahogy elnézem abból a rétegből származik, mint G.w.M. onnan azért egy kicsit igen.


De ezt a Fehér Házas, Obamás sztorit nem kiszínezték már? Azért ez a réteg hajlamos nagyokat mondani.

Kicsit úgy van beállítva a csaj, mintha agysebész lenne kb. Szerintem a szokásos semmire való diplomát szerezte meg. Vannak így sokan vele. (Én is..)

Ráadásul ebben az időszakban max. 25 éves lehetett, hiszen utána sorba szült, tehát olyan nagyon sokat dolgozni sem dolgozhatott.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha valaki annyira értelmiségi, hogy Fehér Ház, Obama blabla a mindennapi témák között szerepel, 25 évesen mit látott egy 18 éves 8 általánost végzett gyerekben 🙄


Összességében nekem intelligensebbnek és szebbnek is tűnik Edinanal.


2022. jan. 22. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Színezett a sztori.
Nem színezett, ez a valóság.
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Azt ne felejtsd el, hogy héberül is beszél.

Szerintem nem kamu.

A szerelem meg vak... egy érzelmileg intelligens nő, főleg, ha szerelmes, pont nem érdekli, hogy a másiknak csak 8 osztálya van

2022. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem vak… nem a karrier volt szàmára a fontos, hanem a családalapítás. Ma már egyre ritkább az ilyen, én pl csak azért szereztem diplomát hogy majd jobb körülmények között élhessen a családunk, de aztán amint megvolt a munkaviszony, mi is rajta voltunk a családalapításon. Manapság ritka, azért tűnhet ez furcsának.
2022. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően intelligensebbnek néz ki a nyilatkozata alapján, mint az Edina. De azért kissé sántít a történet. Egyrészt 30 éves, az fb profilja alapján 7-10 évvel ezelőtt még sminkesként dolgozott:

[link]

Szült 2 gyereket, akik mellett egyáltalán nem dolgozott az állítása szerint.

Mikor fért bele ebbe az a sok iskola, meg munka, meg stb.?

Ami biztos, a romáknak rengeteg ösztöndíjas lehetőségük van, ha élnek vele, szinte teljesítmény sem kell e mögé, elég csak a romakártyát előkapni.

2022. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Én ismerek személyesen olyat aki főállásban titkárnő, és másodállásként/szenvedélyből sminkes is, szalonban is dolgozik...

Sőt, olyat is, aki egyetem mellett keres sminkeléssel pénzt

2022. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bekövettem ezt a Melaniet, mert olyan kis szimpatikus volt. Kíváncsivá tett.

Hát gyorsan le is rombolta a szimpatikus imidzset..

Tegnap este kijött a klip, egyből kitette sztoriba a bohóc 🤡 jelet és hozzá egy leírást, hogy kik a bohócok. Gondolom Edinara gondolt, meg hogy elég erős a smink rajta. Mondjuk szerintem nagyon szép Edina a klipben. A dal rohadt gyenge.

Ma reggel a bohóc kiírást levette. Olyan undorító alattomos viselkedés ez. Ha van véleményem vagy vállalom, vagy nem is teszem ki. Mondjuk elég alpári ez a vélemény. Úgymond csak saját magát égette vele..

2022. jan. 25. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Sima nemzetközi kapcsolatok szak, ennyi. Sokszor még helyesen sem tud írni. Egyáltalán nem szimpatikus. És nem szebb, mint a Kulcsár, sőt... Az a fura fogsora meg a bánatos kutya szemei: semmi vitalitás nincs benne.
2023. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!