Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehetne megtörni a...

Hogy lehetne megtörni a Michael Jackson körül lévő mondhatni már átkokat?

Figyelt kérdés

El nem tudom képzelni mit műveltek csupán egy emberi lénnyel aki nem akart mást csak hogy a világ jobb legyen. Az alábbi pletykákat hogyan lehetne megszüntetni:

-Wacko Jacko/Jacko becenév

-fehérítette a bőrét

-Michael és Janet egy és ugyanaz a személy

-Jézusnak képzelte magát

Sok más hülyeség amit egytől egyig kukába dobnék.

Komolyan én öngyilkoságba fogom kergetni magam ha ezek nem tűnnek el, MEGŐRÜLŐK.

Nem bírom felfogni hogy ilyen idióta emberek léteznek, HÁT MIT ÁRTOT Ő NEKIK?



2022. jan. 27. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Most őszintén mit zavar ez? Megjegyzem a fehérítette a bprét, meg olyan dolog, hogy mivel fekete volt, és teljesen fehér lett... így nem elhet arra fogni hogy a betegsége okozta.
2022. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# nem vagy túl biztató, inkább ne szólaj meg
2022. jan. 28. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kérdező Sajnos az ilyen fajta hamis vádakat a média hiteti el az emberekkel.De az igazság mindig mellettünk van.
2022. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Első válaszoló


"fehérítette a bprét, meg olyan dolog, hogy mivel fekete volt, és teljesen fehér lett... így nem elhet arra fogni hogy a betegsége okozta."



Te gondolom a médiából tájékozódsz🤦‍♀️ne haragudj,de soha nem fehérítette a bőrét egy ritka autoimmun betegségben szenvedett aminek a neve vitiligo.Ezt a Bőrgyógyászok és a Boncolási jegyzőkönyve is megerősítette.

2022. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Ne szólalj meg... sajnálom hogy csak a pozitív véleményt várod.


Nem mellesleg utolsó: Akkor ha már annyira ismered, akkor kicsit járj jobban utána, igen valóban ez volt a baja, de ez nem fehéríti ki a teljes testét, arról nem beszélve, hogy jóformán hetek alatt lett fehér a teljes teste... Ez a betegség meg a foltokat is lassan alakítja ki, nemhogy egész testet pár hét alatt...

2022. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Mivel a vitiligoja előrehaladott ezért a bőrét egy idő után már depigmentálni kellett.És nehogy azt hidd,hogy Michael Jackson az egyetlen fekete vitis aki teljesen kifehéredet


Itt van például Darcel [link]

2022. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Én meg arról vagyok meggyőződve, hogy kisfiúkat zaklatott szexuálisan a szüleik beleegyezésével.
2022. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!