Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Angelina Jolie fiatal korában,...

Angelina Jolie fiatal korában, tényleg leoperáltatta melleit és műt csináltatott?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen így van a story.

A lényeg, hogy 2013-ban kiderült, hogy Jolie-nak 87%-os valószínűséggel lehet mellrákja egy, a családjában megjelenő, hibás gén miatt. Hogy elkerülje a rákot valóban leoperáltatta a melleit, helyére implantátuokat és allograf-ot raktak (Nem tudom, hogy van magyarul az allograf, a lényege, hogy a saját tested szöveteiből építenek újra bizonyos testrészeket).

Ezzel a műtéttel a rák kockázata kevesebb mint 5 százalék lett.

A dolgok komolyságát mutatja, hogy nem egy családtagja halt meg mellrákban. Az egyik az édesanyja volt, a nagynénje pedig 3 hónappal késöbb, az ő mütétje után hunyt el, szóval szerintem kijelenthető, hogy szükségszerű volt ez a beavatkozás.

2022. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, kösziszépen!
2022. jan. 29. 07:58
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Ez akkor lett volna szép, ha nem rakat be helyette szilikont ami sokkal nagyobb mint a sajátja
2022. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként több dolgot szeretnék mondani a kedves 3-asnak.

1. Mindenkinek a saját joga eldönteni, hogy mit rakat be és mit nem.

2. Amikor ez az esett volt 13-ban, a bulvár ujságok majdnem mindegyike ezzel foglalkozott, és azzal, hogy mekkora az új melle... Kisebb lett egyébként, mert egy ilyen műtét után amúgy is veszélyes az eredetinél nagyobbat rakatni.

3. Én nem vagyok nő, de feltételezem, hogy te sem. Nem tudom milyen lehet egy nőnek, hogy egész életében volt melle, aztán már nincs. Még is csak egy testrésze volt, amit le kellet operálni. Szerintem igazán megérthető ha valaki pótolni akarja...

2022. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen jól tette, hogy rakatott!

Csak nőiesebb, mint nélküle!

2022. jan. 29. 08:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 nehéz lett volna nagyobbakar berakatnt mint ami eredetileg volt. ;)
2022. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Wow, egy kérdés a sztárok, bulvár kategóriában, ami egy sztárról szól. Ezen az oldalon ez az egyetlen.
2022. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Hat angelina melleit elég sok helyen láthatjuk, bőven lehetett abból nagyobbakat csinálni
2022. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!