Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tini fiúk nektek ki a példakép...

Tini fiúk nektek ki a példaképetek Kiért Rajongtok/rajongtatok régen? 😀

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nem vagyok tini, és én soha nem rajongtam senkiért. Se ebben a korban, se később. Filmek, műsorok nem kötöttek le, zenék mögött sosem tudtam hogy ki(k) áll(nak), máshogy pedig nem tudtam olyan (élő) emberek létezéséről, akiket nem ismertem. Kb. 20 éves voltam, mikor lett otthon egy számítógépünk internettel. Olvastunk rajta, onnan tanultam én már csomó mindent egyetem alatt, zenéket töltöttünk le, képeket nézegettünk. Példakép keresésére nem volt "alkalmas", akkor lehetett valakiről megtudni valamit, ha híres személy volt, mert akkor már talán írtak róla valamit. Arra emlékszem, hogy egyszer meg akartam keresni hogy az A-ha együttes Take On Me dalának klippjében ki a csaj, de még az együttesről sem találtunk semmi infót, nem hogy az egyik videójukban szereplő színészről.
2022. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jason Statham iránt :D
2022. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!