Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kempf Zozo 😍 Vélemények? Mit...

Kempf Zozo 😍 Vélemények? Mit gondoltok róla? 🧡

Figyelt kérdés
Én már majdnem 2 éve ismerem, annó láttam legelőször az exatlonban, és azóta egyszerűen imádom, a mostani évadban is neki szurkolok, alig várom, hogy ő következzen a pályán, szerintem nagyon ügyes na meg iszonyú helyes!! ^^

2022. febr. 1. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy ki ő.
2022. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Olyan ügyes, hogy alig tud nyerni. A Mexikóiak ellen is elvesztette mindegyik futamát, pedig még csak nem is a Mexikóiak legjobbjai ellen játszottak. De cserébe legalább nagyképű. Kezet foghat az Izácskával. Folyamatosan a kihívókkal vannak elfoglalva, ahelyett, hogy a saját teljesítményükkel foglalkoznának.
2022. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Tudnám mit lehet szeretni azon a gyökér gyereken...
2022. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Nagyképű idióta a hülye mutogatásaival.

A Dancing-ben végig unottan táncolt. Kb szrt az egészre. Akkor láttam, hogy a pénzért bàrmibe belekezd... De akkor vinné végig becsületesen.

2022. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Én yutuberként ismertem meg anno azóta követem, szeretem munkásságát. Tehetséges, jóképű srác szerintem is. Hajrá ZoZo. ❤️🤙
2022. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ügyes, bolondos, laza.
2022. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Esztergályos Patrik podcast-jében a többiek mesélték, hogy ameddig a kamera veszi Zozo-t, addig produkálja magát, laza, mosolyog,stb. Amint nem veszi, unottá és flegmává válik, pofákat vág.

Nem csodálkozom...Teljesen lejön a képernyőről, mennyire őszintétlen.

Tini lányoknak elhiszem, hogy helyes,jól néz ki és lazának tűnik, de 25 feletti nőként nagyon átlátszó, amit művel. Az egyik legunszimpatikusabb karakter.

2022. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%
Egy túl hypeolt gyökér. Nagyképű és flegma. A bmx táborja meg csak a pénzről szól
2022. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!