Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Millie Bobby Brown tényleg...

Millie Bobby Brown tényleg ennyire gátlástalan, beképzelt és rossz modorú, vagy van valami betegsége ami miatt így viselkedik?

Figyelt kérdés

Rettenetesen unszimpatikusnak tűnik, akivel nehéz lehet egy légtérben lenni, mert mindig rettenetesen nagyképű, mindig ő akarja megmondani a tutit. Most mondhatnánk, hogy a túl korán szerzett hírnév eltorzíthatja a gyerekek személyiségét, amire elég példát láttunk már. Viszont amit nála látok, az szerintem már beteges mértékű. Egyáltalán nem úgy viselkedik, mint egy egészséges ember.

Rengeteg interjúban a másik fél még be sem fejezte az első kérdést, MÁR azonnal gigantikus hosszúságú litániában tömjénezi magát, holott ekkor még nem is tudhatja, mit szeretne mondani a másik fél. Ellen DeGeneres-nek sem lehetett könnyű dolga. Szerintem mindenkinek lesülne a bőr a képéről, ha bárki ennyire tapintatlan magatartást engedne meg vele szemben. És tegyük hozzá, ő még csak nem is egy “halandó”, hanem szintén celeb, mégis úgy viselkedik, kommunikál vele, mintha a szolgája lenne, holott egyértelmű, hogy csak egy kis túlmagasztalt pisis hozzá képest.

Amikor több emberrel készítettek interjút és valaki mást kérdeztek, lazán beleszólt és megválaszolta helyette a kérdést, és ahogy mindezt teszi, elég lekezelő és tapintatlan. A színésztársaival is úgy beszél, mintha a szolgái lennének. Sokmindent láttam már a celebek körében, de ilyet még nem.

Több “díznis” kisgyerek is van, akit láttunk felnőni, és mivel nyomják őket, a legtöbbnek nincs hiányában az egójának, de ennek ellenére mégis képesek civilizáltan viselkedni.



2022. febr. 14. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
A híres emberek azért adományoznak, mert azt leírhatják az adójukból. Nehogy azt higgyétek, hogy azért, mert hu de jófejek.
2022. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

#11


Azért, mert egyesek ezt teszik nem kell általánosítani.

2022. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintetek feltöltette a száját?
2022. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Jézusom! Most néztem meg róla a legújabb képet. Rá sem lehet ismerni!

Még csak idén lett 18 éves, de itt legalább 30+-nak néz ki:

[link]


Van egy olyan érzésem, hogy nem csak a száját töltette fel, hanem más beavatkozáson is átesett.

Gondolom, most megy a nagy imidzsváltás, ezzel akarja megmutatni, hogy már mennyire “felnőtt nő”, és senki ne kezelje kislánynak, ennek érdekében pedig mindent bevett.

Megfigyeltem egyébként, hogy az egész karrierje alatt mindig idősebbnek öltöztették és sminkelték, mint amennyi volt.

Most ettől a tonnányi sminktől, a plasztikától még azt is elhiszi magáról, hogy “őrült szexi”, pedig ripacskodó és közönséges.

2022. máj. 15. 19:37
 15/20 A kérdező kommentje:
A 30+ is túlzás. Minimum 40 évesnek néz ki ezen a képen.
2022. máj. 15. 19:39
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kell minden tinisztárból bazári majmot csinálni 18 után.
2022. máj. 15. 19:41
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is nagyon furcsa lett és nem csak a szája, hanem az egész arca olyan mű lett. Szerintem ezt már nem lehet a sminkre fogni, aztán ki tudja. Biztos, hogy bőven idősebbnek néz ki a koránál. Milyen cuki, hogy kiakadt, hogy mióta 18 éves lett szexuális tárgyat csinált belőle a média. 😂
2022. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Milyen durva, hogy ennél a lánynál konkrétan csak 1 évvel vagyok fiatalabb, de ránézésre simán az anyukám lehetne. :D
2022. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Én meg b***nám
2023. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

19


Jó, de te mindenkit

2023. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!