Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sara Bareilles híres énekesnő?

Sara Bareilles híres énekesnő?

Figyelt kérdés

2022. febr. 18. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Még nem hallottam róla
Hallottam már róla, de szerintem nem híres
Hallottam már róla és szerintem híres
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem hallotam rola.
2022. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Azt se tudom hogy ki az
2022. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Őersze ő is mint az eddigi párszáz.
2022. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen híres.

Méghozzá “nagyon”. A kérdés az, hogy mit nevezünk nagyon híresnek… Ha mondjuk a top 100 legközismertebb, legköztudatbanlévőbb’ előadót, akkor abban nincs benne.


De szerintem ha valakinek 8 Grammy jelölése volt és egyet meg is nyert, 3 millió eladott lemeze van és 10 millió eladott kislemeze csak az Egyesült Államokban és legnézettebb YouTube videóját 127 millióan látták valamint Spotifyon 329 milliós, 235 milliós, 182 milliós, 124 milliós és 104 milliós csak az 5 leghallgatottabb száma és ezenkívül még van 60 száma amik szintén milliós hallgatottságúak, akkor nem nagyon lehet azt mondani rá hogy nem világsztár…

2022. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A neve ismerös volt, a videóját nézve méginkább. Ùgy emlékszem, hogy nemrég lett felkapott, de, hogy mi okból, azt nem tudom. Tehát kezd híres lenni.
2022. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki lehet világhíres a saját szakmájában környezetében. Egy focibíró is lehet világhírü, ha még a nevét sem hallottad. Egy jazzénekes is lehet viághírü, ha nem szereted a jazz muzsikát, akkor még lehet, soha nem hallottál róla.
2022. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!