Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenced az elmúlt 20...

Ki a kedvenced az elmúlt 20 év tehetségkutató nyertesei közül?

Figyelt kérdés

#Tóth Vera - Molnár Ferenc „Caramel”- Rúzsa Magdi #Király Viktor - Tolvai Renáta - Radics Gigi #Utasi Árpi - Tabáni István - László Attila - Mészáros János Elek #Farkas Zsolt - Berki Artúr - Juhos Zsófia - Várhegyi Lucas Palmira #Vastag Csaba - Kocsis Tibor - Oláh Gergő - Danics Dóra - Tóth Andi #Opitz Barbara - Ruszó Tibor - Balázs Alex
2022. márc. 7. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Lordi
2022. márc. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyik és a 90 százalékuk sem véletlenül tűnt el a süllyesztőben.
2022. márc. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is a Lordi
2022. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Vastag Csaba!
2022. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Valahogy egyiküknek sem jön be a zenéje igazán. Bár van köztük pár, akiknek a hangi adottságait elismerem, pl Tóth Vera, Tolvai Reni, Rúzsa Magdi azért nem lehet rájuk azt mondani, hogy nincs jó hangjuk. Rúzsa Magdit a tehetségkutatót követő években kedveltem is, az Eurovíziós dala is tetszett, meg amiket akkoriban énekelt

Mostanában a stílusváltása, meg a politikai szerepvállalása miatt nem bírom már hallgatni, szomorú, hogy így megváltozott.

Én Oláh Ibolyát kedvelem, bár ő nem nyerte meg, de neki egyedi hangja, zenéi vannak. Nem sűrűn hallgatom, de ha egy valakit választani kéne, nekem ő lenne az. Valahogy meg tudott maradni egyéniségnek, míg a többség eladta magát.

2022. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
54%
Danics Dóra 🥰 Tengerszem együttesével egy életre elintézte, hogy a rajongója legyek. Olyat alkot és úgy adja elő a számokat, hogy leesik az állam. Aki szereti a jó rock-metált annak nem szabad kihagynia. A zene a szöveg és az előadás olyan értéket képvisel, amivel itthon kevés együttes és előadó dicsekedhet.
2022. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rúusa Magdi
ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!