Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah és ez a Luna nevű...

Azahriah és ez a Luna nevű csaj együtt vannak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 19:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
Igen
2022. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sosem gondoltam volna.. 👀
2022. márc. 9. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem.
2022. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Együtt vannak már egy ideje.
2022. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
63%
Minden jel arra utal, hogy igen, de biztos vagyok benne, hogy nem komoly. Bár kinek mi számít komolynak és miért is kellene annak lennie...Ati 20 éves nyilvánvalóan imponál neki, hogy bejön egy idősebb csajnak, aki jól is néz ki. Nem tudom elképzelni, hogy tiszteli vagy úgy tekint rá mint élete párjára..csak egy csaj akivel jól elvannak és jól meg tudja baszni. Pumped Gabó, VV Soma és még x y utánxddd Megértem amugy a csávót;) bontogatja a szárnyait kell neki zülleni...ha fiú lennék ugyanezt tenném. Az más kérdés, hogy mennyire erkölcsös.
2022. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
5# amúgy ki az a csaj, és honnan hozták Atival egy képbe? Amúgy mindenhol ezt nyomják, hogy így Luna, meg úgy, de amúgy meg nem vágom ki az xdd
2022. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elvileg együtt voltak valahol Spanyolországban és úgy, de én se tudom pontosan ezért kérdeztem
2022. ápr. 4. 22:53
 8/13 anonim válasza:
84%

Egyszer görgettem az instát és egy fanoldal osztott meg egy képet, amit a csaj instájáról scrennelt. Luna néz hátra és egy fiú fogja a kezét, ő fotózza. Ebben az időben Ati is kirakott képeket, amelyeken Mallorcán van és nyilvánvaló a háttérből, a pulcsijából meg magából a helyszínből, hogy együtt voltak ott. Ezután ránéztem a csaj instájára, én sem nem hallottam róla azelőtt.


Első benyomásra a szó legátlagosabb értelmében vett influenszer csajszi. Szépnek szép, csinosnak csinos, a filter persze mindegyik képen ott van, semmitmondó reklámok tömkelege, látszik, hogy fontos neki a külsőség. De csak ne legyek már előítéletes kicsit jobban megnézem ki lehet ő...hát kár volt. Érdemi teljesítménye, hogy szerepelt a Pumpedék c. realityben és az ÉNB-ben. A Pumpedékba bele is nézetem...botrányos. Nem is szeretném részletezni, mert így is annyit pofázok. Az ÉNB-s szereplését nem láttam, de régebben néztem, abból kiindulva nem hiszem, hogy egy csiszolatlan gyémánt. Tiktokon csinál videókat, amik javarészt arról szólnak, hogy a követői tesznek fel kérdéseket és ezekre válaszol. "Mi a kedvenc színed?"

"Milyen származású vagy?" "Mivel foglalkoznak a szüleid?" stb. Amit még tudunk, hogy érettségije van és volt kint Mallorcán pincérkedni, visszajött Mo.-ra, most meg megint kint van. Ja meg a Love Island-ben is szerepeltxddd


Az insta storykból látszik, hogy sokat vannak együtt. Azt nem mondom, hogy úgy mint egy pár, mert ennek a szónak számomra van is jelentősége és erre a két emberre vicc azt mondani, hogy egy pár. De ők lehet annak tartják magukat. Majd elmúlik.


Ja meg a csaj együtt volt a Pumped Gabóval meg VV Somával is, akik ugye nagy haverok. Meg youtube csatornája is van, belenéztem egy párba van olyan, amibe a legutóbbi exe is szerepel, az is valami zenész csávóxdd


Ezek a "fontos" infók. Be is fejezem, mert már csak a véleményemet tudnám kifejteni az meg semmin nem változtat meg nem akarok köcsög lenni. De nálam ez vicc kategória lvl fordított8

2022. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Igen együtt vannak! 😊
2022. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Már nem....😅
2022. máj. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!