Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik jön be nektek jobban...

Melyik jön be nektek jobban Ted Bundy vagy pedig Jeffrey Dahmer?

Figyelt kérdés

Eltekintve attol hogy milyen borzalmas dolgokat muveltek...

nekem jeff jobban bejon ;)



2022. márc. 20. 19:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol a kettobol inkabb Jeffrey.

Azon is latszik, h valami nem oke, de szamomra Ted Bundy-nak konkretan gonosz szemei vannak, nekem nem megnyero. Valahany kepen latom, borsodzik a hatam tole. Remelem, h ha eletben talalkoztam volna vele, ezt ereztem volna es nem valhattam volna az aldozatava.

2022. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen igen.. Bundynak nagyon sötét az aurája, valamint akitol kiraz a hideg az Richard Ramirez, Dahmer szerintem nagyon jo manipulator igy valoszinuleg en is belesetaltam volna a csapdajaba..
2022. márc. 20. 20:19
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

Sokat olvastam ezekről az emberekről, (nem azért mert lenyűgöz az emberi elme komplexitása, meg hasonló szarságok, hanem mert szívből hánynom kell tőlük) és minél több sorozatgyilkosról olvastam, annál inkább vált nyilvánvalóvá számomra, hogy ezek az emberek NEM karizmatikusak, vagy mester manipulátorok, hanem társadalmi számkivetett emberi roncsok.

Olyanok, akikről egy pillanat alatt levágod, hogy valami nagyon nincs rendben velük, és el is kerülöd őket messzire. Ezt tették kiskorukban az iskolatársaik is, később a munkahelyeiken is (sokan közülük nem is tudtak hosszabb ideig megtartani egy állást az antiszociálisságuk miatt) és mindenki, aki kicsit is ismerhette őket, a családjukat is beleértve.

A "sikerük" egyetlen titka, hogy vagy a legkiszolgáltatottabb, sokszor mentálisan szintén sérült embereket vették célba, vagy kihasználták az áldozatuk egy gyenge pontját (pl dahmer a homofobia aranykorában ígért gyors numerákat kisebbségi férfiaknak) vagy pedig gyengének, elesettnek tettették magukat, hogy megszánják őket (bundy pl sebesültnek tettette magát, és nőket állított meg, hogy segítsenek neki. nem a csábítás mestere volt, hanem kihasználta a nők segítőkészségét és empátiáját)


Az, hogy ezek a férfiak gonosztevő zsenik, többé kevésbé a rendőrség propagandája, amivel az inkompetenciájukat magyarázták. Ugye mennyivel jobban hangzik hogy sikerült elkapniuk egy karizmatikus géniuszt, mint hogy elsiklottak több tucatnyi bizonyíték és nyom felett (vagy dahmer esetében nem is voltak hajlandóak nyomozni kezdetben, mert az áldozatok meleg feketék voltak) aminek köszönhetően magasabb lett az áldozatok száma.


Namármost nyilván nincs közöm ahhoz, hogy ki milyen mentális retardáltság miatt vonzódik az ilyenekhez, viszont az krva cink, ahogy a nemlétező nagyszerűségüket dicséritek. Ennek az állatfajnak a legközelebbi hozzátartozója a környezetetekben az a luzer kisfiú aki a gimiben mindig egyedül ült, nem beszélt senkihez és döglött legyekről tépkedte le a szárnyakat. Erre a fajtára csorgatjátok a nyálatokat.😃

2022. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
attól hogy valaki egyedül szeret lenni es ugymond "luzer" nem azt jelenti hogy rossz ember, lehet hogy pont azert lett ilyen mert gyerekkorában gunyoltak a massaga miatt... vagy nem kapott eleg figyelmet.. szerintem nem veletlenul alakult igy az elete... es igenis szexi ferfi! ;)
2022. márc. 20. 20:56
 5/27 A kérdező kommentje:
es amugy nem azt kerdeztem hogy mit gondolsz rola hanem hogy Bundy vagy Dahmer a helyesebb...
2022. márc. 20. 21:37
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egyikük sem, mert nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy kik ők.


Jeffrey Dahmerről én olyasmit olvastam, hogy a mássága miatt rendszeresen bullyingolva volt középsuliban és a segítségkérés lehetetlen volt. Azt hiszem erről egy képregényt csinált egy volt osztálytársa, My friend, Dahmer címmel, vagy valami hasonló a címe.

Szerintem azt is érdemes így megvizsgálni, hogy mi a társadalmi felelősség abban, hogy ide jut egy ember (pl. a 3. valószolóhoz hasonló állatfajok miatt).

2022. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

*Megtaláltam:

[link]

2022. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Ted Bundy vonzóbb. És intelligens ember volt. Eltekintve attól hogy miket müvelt.
2022. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%
Kettner Henri jobb mint azt itt felsoroltak
2022. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Az nem egy youtubeos?
2022. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!