Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hova tűnt a zelenszkijes...

Hova tűnt a zelenszkijes magyar csaj?

Figyelt kérdés
Valaki tudja a teljes nevét? Mindig eltűnik róla az összes kérdés? Instagramról törölte magát? Ha igen miért? Valahol fent van még? Facebookon esetleg?

2022. márc. 22. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Valaki meseljen mar nekem is baszki:D mindig csak a hirkeltes megy
2022. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. És ez már tornádó. Egyre több helyen hallom ezt az egészet. Valami van…
2022. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?!
2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3as! Megpróbálom minél rövidebben összefoglalni amit én tudok.

Kb egy hónapja megjelent egy mendemonda Redditen(ukrán, magyar), aztán itt is több kérdés volt róla, Facebookon(ukrán, magyar), hogy Zelenszkijnek 2 vagy 3 éve, van egy szeretője, aki egy magyar 27 éves csaj. A csaj valami milliomos faszi lánya, aki üzleti kapcsolatban állt Zelenszkijjel(szélturbina parkokat készítenek). Snowboardozik, és ingázik Budapest és Kijev között kb havonta. Voltak valami lelki illetve drogproblémái ami miatt átmenetileg abbahagyta a sportot, de elvileg jobban van. Egy csomó egymástól független ember állította ezt a sok mindent a csajról, voltak valami képek is, meg egy csomó minden, már követni se tudtam a történéseket. Aztán mindenhonnan eltüntették időről időre az ezzel kapcsolatos kérdéseket. A csaj akkor épp new yorkban volt az instagramja szerint. Valamilyen Villő a neve. Villo_razk volt azt hiszem az instán a neve vagy ilyesmi, és miután kiderült az instagram profil neve, gondolom egy csomóan ráírtak, letörölte magát.

Nem tudom mi az igazság, nem is akarom zaklatni, csak szívesen megnéztem volna a profilját

2022. ápr. 6. 20:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszi, nem ismertem ezt a történetet.
2022. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kettes!

Hadd öleljelek meg! 👍

2022. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Zelensky egyik Kijevi ingatlanjában lakik amikor ott tartózkodik. Ez azért érdekes. Bántani nem akarom, mert ha belegondolunk ez egy nagyon komoly szitu lehet neki ennyi idősen... nekem legalábbis nem lenne merszem ezt játszani. Most nem akarom levezetni, hogy miért rohadtul veszélyes, toxic ez az egész, és, hogy egy ennyi idős lànynak nem erre lenne szüksége de ez csak az én véleményem és hosszú lenne. Itt eltűntek a kérdések sorra, amik róla szóltak, olvastam, hogy egy kiíró még admini fenyegetést is kapott. Gondolkodtam hogy kiteszem a topicot a redditre, ahonnan indult is, hátha ott nem cenzúràzzák. Ha valaki tudná a profilját ennek a lánynak én nem zaklatnám, viszont szívesen írnék neki egy levelet arról, hogy mit tesz magával és, hogy sportolóból hogyan lett drogos. Jó lenne ha felnyitná valaki a szemét. Persze lehet el sem olvasná, de megpróbálnám.
2022. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7es Nem hiszem, hogy elolvasná a leveled...kár a gőzért


Szülei tudják ezt, nem tudod?

2022. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem tudják. Az kizárt.
2022. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eltuntettek a csajt, akkor valoszinuleg ertesult mar rola a papa is.
2022. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!