Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Will Smith jogosan képelte...

Will Smith jogosan képelte fel a humoristát az Oscaron vagy sem?

Figyelt kérdés
A rákos feleségén viccelődött...
2022. márc. 30. 08:04
A kérdező szavazást indított:
igen, jogos
talán
nem
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan képelte föl, de természetesen nem nyilvánosan kellett volna. Úriember ilyet nem csinál.
2022. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem rákos a felesége. Más betegsége van. Attól függetlenül nem szép dolog ilyenen viccelődni
2022. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A felesége nem rákos, még csak nem is halálos beteg. Szerintem semmi rossz nem volt a viccben, G. I. Jane-hez hasonlította, aki egy szép és belevaló karakter, nem azt mondta, hogy úgy néz ki, mint Fester bácsi...
2022. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Jogos
2022. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Sztem undorító volt… plane hogy az elején ő is röhögött… mennyi komplexusa kell hogy legyen, hogy ilyet csináljon?
2022. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rég láttam a Jim Carrey interjú és
2022. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Will minimum kétszer súlyosan hibázott az eset kapcsán. Először mikor a közönséggel együtt röhögött az ízléstelen poénkodáson, amit a betegségben szenvedő felesége ellen intézett a humorista. A második hibája, hogy helytelenül reagált a történtekre és testi erőszakhoz folyamodott. (3. A trágár viselkedése szintén nem volt helyénvaló.)

Szerintem személyére nézve az első hibája volt a legsúlyosabb. Egy párkapcsolatban a legfőbb érték az egymás iránti szolidaritás és ő ezt a feleségén való röhögcsélésével súlyosan megsértette.

Szerintem helyesen csak egyféleképpen járhatott volna el az eset kapcsán.

Elhangzik a poén, a közönség röhög, de ő nem, mert érzi, hogy ez a feleségét bántja. Feláll a helyéről, kézen fogja a feleségét és kisétálnak a teremből, mert nem maradnak egy olyan társaságban, ahol ilyen ízléstelen poénon szórakoznak az egybegyültek. (Még a szobrocska átvételének érdekében sem maradnak. Csak hát a szobrocska az mégiscsak az amire legjobban vágyik a Willi fiú az életében. Az asszony majd kulloghat utána.)

2022. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jim Carrey azt mondta, ha vele történt volna ilyen ő 200 millió dollárra perelné az illetőt.
2022. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!