Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson vajon tényleg...

Michael Jackson vajon tényleg pedofil volt? A húga, Latoya Jackson azt állította, hogy igen. Akkor miért nem talált bizonyítékot az FBI sosem? Ellentmondásos az egész.

Figyelt kérdés
Időnként felmerül bennem ez a téma, és szeretek agyalgatni rajta. Ha van kedvetek, írjátok le a véleményeteket a témával kapcsolatban. 🙂

2022. márc. 30. 20:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan emberek Twitter kommentjei akik végig nézték a Square One-t és teljesen megváltozott a véleményük.


Egy kicsit Google fordítós,de így is érthető



"Évekig azt hittem, Michael Jackson valószínűleg bűnös. Súlyos kutatás után azonban rájöttem, hogy tévedtem. Arra kérek mindenkit, aki kételkedik, hogy tanulmányozza a bírósági dokumentumokat, és nézze meg a Square One-t az Amazon Prime-on vagy a YouTube-on. El vagyok döbbenve a valós történettől"


(shanny101)


"Nemrég néztem meg a Square One-t az Amazon Prime-on, és felrobbant a fejemben. Sajnálom mindazt, amit Michael Jacksonról mondtam."


(Adam)


"Most néztem meg a Square One-t az Amazon Prime-on, és csak azt tudom mondani, hogy wow. Hihetetlen, hogy a médiának mekkora befolyása van véleményünk formálásában. Őszintén sajnálom az aljas dolgokat, amiket Michael Jacksonról mondtam és gondoltam."


(emmi)


" Az unokatestvéremmel Michael Jacksonról beszéltem, akit bűnösnek tartott, ezért arra biztattam, hogy nézze meg a Square One-t. Most az ártatlanságát támogatja. Ne csak nézze a fordulatos Leaving Neverland-et, MJ ártatlan"


(Matt Sutton)


"Tegnap egy kollégám úgy gondolta, hogy Michael Jackson bűnös az LN miatt. Mondtam neki, hogy nézze meg a Square One-t és a Lies of Leaving Neverland-et. Ma bejött és leült mellém. Azt mondta: ,,Azt hiszem, tévedtem vele kapcsolatban. Hihetetlen, min ment keresztül."


(Evan Douglas)



" Néhány hónapja néztem meg a Michael Jackson: Square One-t, amikor nem tudtam, kinek higgyek. Miután megnéztem, úgy gondolom, hogy Michael ártatlan, kihasználták, és a Leaving Neverland tele van hazugságokkal, NAGYON javaslom, hogy nézze meg, és végezzen némi kutatást."


(Cindy)

2022. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Két "bűne" volt az amerikai búlvár szerint: az, hogy fekete volt, a második az, hogy hatalmas vagyont szerzett. Nekimentek, és addig űzték-hajtották, amíg bele nem halt, de előtte erkölcsileg hullát csináltak belőle! A leghíresebb áldozatuk volt Diana hercegnő, akivel ugyanezt tették, a második Michael Jackson. ÉS KIK éltek ebből nagyon jól?! Akikről kellett volna, akik valóban pedofilok voltak, vagy ma is azok, azokról NEM írtak. Például a brit királynő (AKI VÉDI A MOCSKOT) "drága kis fiacskája", András herceg, vagy Epstein, aki öngyilkos lett.
2022. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"A méda érdeke a valóság eltorzításában nagyon egyszerűen magyarázható,a mutatókról szól az egész És ez mi,a közönség tápláljuk.Borzasztóan érdekel minket minden ami mások szennyese. Ha valakit megvádolnak,mindegy hogy, igaz-e vagy sem. a média fel fogja kapni,és ez karriereket tehet tönkre. Ez történt nemrég David Copperfielddel is. Sokat vesztett a hitelességéből mióta megvádolták egy novel kapcsolatban. Se bizonyíték, se nyom, se tárgyalás, se vádemelés.de az rágalom a világ egyik legbrilliánsabb illuzionistája karrierjét derékba törte. Tehát ez a jelenség egyre gyakoribb, óriási problémája a mai társadalomnak. Úgy hallgatjuk ami a médiában megjelenik mint ha szentírás lenne. Pedig a média nem szentírás, valójában nagymértékben a nézettségi mutatók irányítják, vagyis leginkább az kerül terítékre ami mocskos, csúnya és aljas. És ez történt Michael Jacksonnal is a 2005-ös tárgyalás alatt,és utána senki sem tisztázta őt, amikor 14 szeresen felmentették a vádak alól.a Santa Maria beli bíróságon."


Aphrodite Jones


Forrás:Aphrodite Jones and Thomas Mesereau riport felirattal Michael Jacksonról

[link]

2022. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!