Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » C. Ronaldo edzésterve,3000...

C. Ronaldo edzésterve,3000 felülés naponta?

Figyelt kérdés
Ez vajon igaz? ... azért napi 3000 felülés... nemtudom.
2010. szept. 14. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
8 óra alvás mellett minden percre jut három :)
2010. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem...de van amikor napi 6-8(!!!) órát edz,hogy meg maradjon a kocka hasa[ami valljunk be tényleg jól néz ki:D].szerintem felülés is,de sok más egyéb...de 3000biztos nem.
2010. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, sőt! Én lány létemre 1 perc alatt felmérésen, megcsinálok ötvenet. Akkor neki az szinte "semmi". Látszik rajta h dolgozik érte, h ilyen legyen... :)
2010. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

19.10 vagyok

végülis lehet.nem véletlenül olyan szépek azok a kockák.:D

meg edzéseken is sokat felüléseznek és futnak.

2010. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 crv válasza:

Tévhitben vagytok és elárulom miért.

1.napi 3000 felülés lehetetlen mert besavasodnak a hasizmok másrészt a derekat is /gerincet tönkrevágná

2.kockahas sok felüléstől magától lesz csak nemfog látszódni mert eltakarja a zsírréteg.

3.Ronaldonak a kicsikét összerakott súlyzós és kardiós edzésnapjaitól is a diétától ilyen a teste.meg nem akármiket eszik.Nekem megvan az ő edzésterve és igen sokat dolgozott és dolgozik is érte hogy ilyen legyen.de azt aki csinálni akarja az egyen meg pár tányér bablevest hozzá

2011. szept. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jarmi válasza:
A szomszédom ezt az edzéstervet csinálja most kardioval. Mondta ha az eslő pár napban körülbelül összefosta magát, de meglátszik neki s sok szenvedés
2021. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!