Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a Top 10 kedvenc Magyar...

Ki a Top 10 kedvenc Magyar videósotok?

Figyelt kérdés

Pls olyanok irjansk csak akik a nagyobb Magyar youtuberek nagy reszet ismerik.

Nekem ez a top 10 lista:

1. Cresser

2. TheVR

3. Viccelek

4. Szabó Kristof

5. Barni

6. Henry Kettner

7. Radics Peti

8. Magyarosi Csaba

9. BTurbo

10. Videománia

+1 Elek Robi

Illetve Csigér Alexet meg Tari Ádámot is bírom. Illetve én Nosikát is bírtam. Őt nem mondanám pedofilnak sem gonosznak. A pedofil az Iron Channel, a gonosz pedig Nabu. Végülis 25-27 évesen még nem pedofilia ha 14+ os lányokra bukik. Bár attól is függhet a dolog, hogy pontosan mi is a célja. Meg érted az, hogy valaki 30 éves még nem jelenti azt, hogy sokkal értelmesebb egy kamasznál.. Viszont Iron ő valóban pedofil mert 11 éves lányt akart levetkoztettni fujj. Nabu az meg az emberiseg legalja. Az alvilagra lenne valo. Na meg Herby is jó volt.

Nézek Angol vidiseket is. PewDiePie, Markiplier, 8-BitRain, mindent visznek.


Akiket a legjobban utálok azok pedig OwnMcKendry, Rácz Géza, 2Side, Dezső Bence, Molnár Krisztián, Iron Channel, Nabu

2Sidet csak azért mert mindig lop illetve ugyanolyan video index képeket tesz ki mint Iron Channel.

Ownmckendry egy idiota, fsz. Molnár Krisztián csak félig illik a listára mert ő legalabb neha vicces is.



2022. ápr. 1. 23:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

Pottyondi Edina, Zshowtime, Radics Peti, Paul Street, Partizán, ezek jók például. Pottyondi meg Zsolti a favorit.

De ezen kívül szeretem még az ilyen kajaevős videókat, pl Búzás Andris, Csecse Attila, Magyar Barbi, Maris. Tanulom Magamból láttam 1-2 részt. Dancsótól is.

Már megint Kittytől a kezdő videósok szapuló videója. Szóval mindenevő vagyok kb, de rendszertelenül nézek mindig mindent, ahogy kedvem tartja... 🤷‍♂️🤷‍♂️

Akiket rendszeresen követek az Pottyondi, meg a Zshowtime.

2022. ápr. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Csak két videóst nézzek aktívan,régebben többet néztem


Akiket néztem:

Éjjeli Vakond(befejezte a videózást)

jatekpartizan(A Rossz PC Játékok sorozatot néztem tőle)

Dame Demoii(amióta visszaköltöztek Magyarországra nem igazán tudnak lekötni a videóik,ráadásul még ritkábban is töltenek fel videót)

Bogolette(A gyerekük megszületése után már nem igazán készítetek érdekes videót,max 1-2 videó tetszett,eléggé megváltozott a csatorna)


Akiket nézzek:

The Raven Croaks

Palóc Videotéka(elég igényes és vicces videókat készítenek)

2022. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Molnár krisztián

Filmkiller zoli

Kaffka merci

Nagy laci

Busák Józsi

Czibok laci

Lakatos brendon

Herby

2022. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

Meglepő, hogy senki nem írta, pedig a magyar YouTube kevés minőségi tartalomgyártójának egyike a Hogyan működik? Röviden - Tömören csatorna.


Ranglistát nem tudok írni, mert egy tech csatornát nem tudok összehasonlítani egy filmessel, de többé-kevésbé ezeket nézem:


Magyarósi Csaba

Tech2

Tanulom Magam

Pottyondy Edina

Retroshock

Hollywood Hírügynökség

AFK Légió

vDrome

JustVidman

Pamkutya

TheVR / TheVR Tech

Dörner Csenge

IGN Hungary

Telex

Bödőcs Tibor

Totalcar

Fókuszcsoport

2022. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

HErBY

Varga Irén

Private Sabina

ST22 Lacika

Czibók László

TirexiHD

TheCovery

luckeY

Dancsó Peti

Unfield

GoodLike

2022. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Videómánia

Vidman

The Fair Right

2022. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kevés magyart nézek, mert messze elmaradnak a külföldi nívótól.

Kizárólag PamKutyat, ViccEleket és Dörner Csengét nézek mostanában , tőlük lehet tanulni és igényesek a videóik

2022. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Ki pontoz le teljesen jó válaszokat 0ra?
2022. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

Fókuszcsoport

Zshowtime

Pottyondy Edina

Iza

Partizán

Maris

Már megint Kitty

DTK

Régen szerettem Dancsót is, most is megnézem, de már nem az igazi, illetve Szabó Kittinek is van pár videója, amit láttam és tetszett

2022. ápr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

PamKutya és ViccElek nálam is játszik, de mellette még hogyan készül és néha Pottyondy Edina.

Vagy ismeretterjesztő, oktató vagy kritikus videókat nézek

2022. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!