Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Will Smith miért kért bocsánat...

Will Smith miért kért bocsánatot? Chris Rock miért nem?

Figyelt kérdés

Most nyafog mint egy k.va, hogy jaj bocsássatok meg. Én nem kértem volna elnézést, az internetes csőcselék már úgyis kivégezte, mostmár se nem oszt, se nem szoroz a dolog. Legalább a gerincem megmaradt volna.

Ezelőtt ~20 évvel az emberek még akkor is Smith pártját fogták volna, ha az lelőtte volna a másik négert. Most pedig azt fogadják el példamutatónak, aki szexista és diszkriminatív magatartást tanúsít. A pasas még elnézést sem kért, és ezt nem is követelték meg.



2022. ápr. 3. 05:47
 1/10 anonim válasza:
34%
Meg volt játszva. Még jó, hogy Will színész. Milyen érdekes, hogy minden ilyen gálán történik valami
2022. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Én meg azt nem értem, hogy miért kell egyből az erőszakhoz folyamodni. Ha az életben bárki olyat mond az egyik szerettedre , ami neked kicsit sem tetszik akkor oda mész és szarrá vered az illetőt?- mert akkor készítheted a bokszkesztyűt , mert lesz egy pár ilyen az biztos.


Azért kért bocsánatot, mert nem a sötétközépkorban élünk, ahol minden két bites ember halomra mészárolta egymást egy ilyen kaliberű dolog miatt. Nem így kell kezelni egy ilyen helyzetet, pláne az oscar gála színpadán. Chris Rock egy humorista és Amerikában bőven szabadszájubb ez a réteg mint idehaza, talán azért is tűnhet furcsának, de a megjegyzésében nem volt semmi rosszindulat.


Másrészről pedig verbálisan sokkal jobban le lehet valakit mosni, csak ahhoz szükséges egy kis kommunikációs képesség is, ami sajnos manapság már nem annyira divat, ahogy látom...

2022. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem ne akarja bemagyarázni senki, hogy pár évtized alatt ennyire civilizálódott a társadalom. A 90-es évek "sötét középkorában" mikor egy celeb beszólt egy másiknak, verekedtek mint az oroszlánok, utána agyon is lőtték egymást (Tupac, Biggie), és mindenki csak megvonta a vállát, ez van, így mennek a dolgok. Most meg mindenki nyafog egy csicskalángos miatt.
2022. ápr. 3. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az nem kifogás, hogy "Amerikában bőven szabadszájubb ez a réteg". Pont az a sötét középkor, amelyben normalitás az, hogy a betegeket, nőket, feketéket nyilvánosan kigúnyolják, és még arra is hivatkoznak, hogy hát ezt így szokás. Remélem most minden bohóc (és a szövegírója) kétszer meggondolja, hogy mint ejt ki a száján.
2022. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Tudjatok, én teljesen megertem Willt. A felesége betegsége biztosan rengeteg szomorúságot és küzdelmet eredményezett a családjában, erre jön egy humorista aki loszrt se tud arról hogy min mentek együtt keresztül és viccelődni kezd rajta egy neves díjkiosztón egy csomo híresség és néző előtt. Anyukám gyerekkoromban rákos lett, és kihullt a haja. Higgyjétek el hogy baromira nem poén. Ha valaki akar csak a barátaim elott kezdett volna ezzel viccelődni, biztosan én is hasonlóképpen adtam volna a tudtára, hogy ezt nem kellett volna.
2022. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
A "poén" valóban ízléstelen volt, viszont akkor sem szabadott volna így viselkednie. Megértem, hogy ilyenkor felmegy a pumpa az emberben és legszívesebben felpofozná azt aki ez mondja, de Will egy olyan figura Hollywoodban akire sokan felnéznek, példaképként tekintenek rá, rajonganak érte. Ez viszont hatalmas felelősség is jár, mivel bármit amit mond vagy tesz a KAMERÁK előtt egy csomó emberhez eljut és nagy hatással van rájuk és ez a pofozkodás nem éppen a követendő példákhoz tartozik, amit amúgy a bocsánatkérő levelében is taglal.
2022. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Más feleségével viccel lehet, hogy paraszt dolog, de nem bűncselekmény. Őrüljön, hogy Rock nem jelentette fel.
2022. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

oda mész és szarrá vered az illetőt?

- csak egy tenyerest adott. A szétvernek az más. CR még el sem esett.

2022. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaki akar csak a barátaim elott kezdett volna ezzel viccelődni, biztosan én is hasonlóképpen adtam volna a tudtára, hogy ezt nem kellett volna.

- de először Will is röhögött.

2022. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
25%
Egy férfi legyen úr a saját érzései felett!
2022. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!