Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Nagy Ervin...

Mi a véleményetek Nagy Ervin személyéről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Egy elég pökhendi ember.
2022. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sem jön be a személyisége, ráadásul ahogy öregszik egyre csúnyább is a feje. Cipósodik.
2022. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

A magabiztosságát és a szókimondó stílusát sokan pökhendiségnek gondolják, de nekem pont ez tetszik benne. Nem kell mindenkinek nyalizni, meg lehet mondani, ha nem tetszik valami. A valóságban is hasonló lehet a személyisége, mint a A Tanárban, legalábbis ő azt mondja. Így pedig egy kissé önfejű, a véleményét bátran vállaló, de jószívű, toleráns ember képe rajzolódik ki, aki fogékony a körülötte élők problémáira és igyekszik segíteni nekik. Tényleg szokott is jó ügyek mellé állni. Az is szimpatikus, hogy nem egy olyan híresség, aki minden létező celebvetélkedőben részt vesz, csak hogy mindig a középpontban legyen. Botrányokat sem találni róla, ha rákeres a nevére a neten az ember.

Szóval nekem tetszik a személyisége. :)

2022. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Az egyik legtùlértékeltebb hazai színész...ráadásul egy önimádó ripacs. Az eredeti szakmájában mint színész sem túl kiemelkedő erre gondolta nekiáll politizálni...hatalmas.
2022. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!