Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik előadók...

Szerintetek melyik előadók azok, akinek van mondanivalója a zenéjének, és ki az, akinek a legbugyutább, legsemmitmondóbb szövegei vannak?

Figyelt kérdés

Szerintem akinek mondanivalója van az Eminem, Macklemore, David Bowie, Billie Eilish, YUNGBLUD, Marina And The Diamonds.

Legostobább szövegei pedig a 80-as 90-es évek fiú- és lánybandáinak vannak, + Britney, Ariana Grande, Dua Lipa, Bieber (meg a legtöbb popénekes), és a divatrapperek akiknél csak a pénz, kocsik, nők mennek.



2022. ápr. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a szövegtől lesz egy zene minőségi. Például nem igazán vagyok popos arc, de kifejezetten bírom Dua Lipa, Bieber, vagy Britney, Rihanna néhány számát, Billiét pedig nem. Rapből Eminem szövegei nyilván etalonnak számítanak, de szerintem nem használ igazán ütős alapokat mostanában.
2022. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!

Nem leszólni akartam senki ízlését se, csak kíváncsiságból írtam ki. Elfogadom mindenki véleményét.

2022. ápr. 19. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
TUPAC ❤
2022. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na az ő szövegei tényleg jók és értelmesek <3
2022. ápr. 21. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!