Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tiah - 5 év - 30kg = Snjezana...

Tiah - 5 év - 30kg = Snjezana ? Szerintetek Tiah tényleg ugyanaz, mint Éden Snjezi, csak idősebb és hájasabb kiadásban?

Figyelt kérdés

#lúzer #celeb #tehén #ripacs #“Hasmenéses kiscica”
2022. ápr. 21. 23:58
A kérdező szavazást indított:
Nyilván!
Nebaaaa!
Bírom mindkettőt!
Persze! Tiah megette Snjezit!
Le_rom!
Dehogy!
Nem hiszem! Snjezi csinos, Tiah meg egy tehén!
Olcsó mindkettő!
Lehet, de nekem akkor is a LuxusVivi jön be!
Tiah = TeszkósSnjezi
11 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ugyanaz-e a két gádzsi, de mindkettőn a tompabarbi közönséges feje van…
2022. ápr. 22. 07:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy barátnők ketten és ugyanazzal foglalkoztak ( igen, hivatásos prostik). Régen tele volt egymással a facebook oldaluk, csak amióta Barbi ismert lett, hát...azóta nem reklámozza ezt, sőt elég erősen tagadja, ezért van a maszk, semmi másért.
2022. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barbi lett ismert? Azt hittem, az Éden és az X-Faktoros vernyogás nagyobb ismertséget hoz, mint a maszkos seggrázás és orrhangon affektálás. Barbika legfeljebb az ismert szeretők révén kapott néhány perc figyelmet, de az emberek többsége azt sem tudja, ki ő. És ez jobb is így! Maradjon meg Barbika az alvilágnak!
2022. máj. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!