Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tetszik a Percy Jackson...

Hogy tetszik a Percy Jackson színészválasztás?

Figyelt kérdés

#Rick Riordan #Percy Jackson #Percy Jackson disney+
2022. máj. 5. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Csak Percy (Walker) tetszik
Csak Grover (Aryan) tetszik
Csak Annabeth (Leah) tetszik
Csak Percy és Grover tetszik
Csak Percy és Annabeth tetszik
Csak Annabeth és Grover tetszik
Mind a három színész tetszik
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Alig várom, hogy lássam, hogyan alakítanak ☺️
2022. máj. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Szar. Rosszul alakítanak. Nem néznek ki valósághûen. A sztori is szar. Annabeth pedig kész rémálom. Rosszak a színészek. Nem ide valok. Grover jol alakit, de a konyvtol teljesen eltero szemelyiseget.
2022. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Kettes, azt vágod, hogy itt még a készülő sorozatról van szó, nem a filmekről???
2022. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Nem tudtam, hogy lesz sorozat.
2022. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát őszintén szólva... Nekem nem tetszik a színész választás Percy-n kívül. Főleg Annabeth. Én nekem eléggé fura lesz a könyv után. Értitek, hogy miért...
2022. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt se tudod, hogy alakít, de a külseje miatt azonnal leírod rossznak? Gratulálok. A szőke haj szürke szem nem személyiség. Nem lesz tőle kevésbé Annabeth.


Nézz egy kicsit magadba, hogy miért is van bajod vele pontosan és hogy ez mit mond el rólad (=semmi jót), és olvasd el ezt: [link]

2022. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a filmek színésznőjére azt mondják, hogy jaj nagyon rossz, barna a haja, míg Leah esetében hirtelen nem számít
2022. aug. 11. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a filmes színésznővel kapcsolatban is hülye fennakadás volt a haja színe. Személyesen nekem az volt a bajom az egész szereplőgárdával, hogy 16 éveseket csináltak belőlük (akiket persze huszonévesek játszottak).


Meg azért a double standard: azért bezzeg senki sem panaszkodik, hogy Percy sorozatbeli színésze szőke. Külsőleg ő sem passzol.

2022. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6


Nem tudom, hogy nekem írtad-e a hozzászólást, de ha igen, akkor engedd meg, hogy válaszoljak.


Ki mondta, hogy rossz? Én azt írtam, hogy fura lesz a könyv után így a sorozat.


Azt mondod, hogy nézzek magamba, hogy mi a bajom vele. Mint emberrel és színésszel semmi bajom sincs. Semmi rosszat vagy sértőt nem mondtam rá. Az, hogy Te itt belinkelsz nekem egy rasszizmusos cikket, szerintem teljesen fölösleges volt. Én nem vagyok rasszista, csak egyszerűen szeretem, ha a film hasonlít arra, amit a könyvben olvastam.


A másik az, hogy nem tudom, hogy mi volt az én saját véleményemben az a dolog, ami így felidegesített, és emiatt így nekem támadtál.

2022. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!