Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy Berki...

Miért van az, hogy Berki Krisztiánt életében mindenki kritizálta, halála után pedig hirtelen az utálói is meggyászolták?

Figyelt kérdés
Ennyire megsajnálták?

2022. máj. 7. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok embernek érzéketlenség és megbotránkoztató a halottakon utálkozás.
2022. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Te miről beszélsz? A neten mindenhol Berki halála a humorforrás.
2022. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak úgy tesznek, mintha gyászolnák.
2022. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Berki egy ikon volt, életében szolgáltatta a műsort, direkt rájátszott az emberek utálatára, de ennek ellenére meghatározó alakja volt a közéletnek, engem kifejezetten szórakoztattak a dolgai és az arroganciája, pedig nem követtem egyébként.

Azt, hogy mekkora is volt ő, mi sem bizonyítja jobban, mint az a temérdek külföldi ismerősöm aki itt él az országban és egyetlen hazai celebet ismertek névről mint ahogy az tegnap kiderült, ez pedig Berki Krisztián volt. Őt szerették gyűlölni, de valójában szerintem sokaknak volt guilty pleasure ez a pasas, ugyanis egy igazi showman volt az tagadhatatlan.

2022. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hol nézegeted de még FB kommentekben sem épp a sajnálkozás megy pedig ott arccal írnak az emberek.
2022. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Azért, hogy több like-juk legyen.
2022. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nem gyászolom.
2022. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
28%
Én nem gyászolom, nem kedveltem, de nem is írkálok róla nyilvánosan a neten gyalázkodó dolgokat. Nekem is van 2 kicsi gyerekem és tudom, hogy a gyerekek sérülnek majd azoktól a kommentektől, amiket a sok primitív ember oda irkál most a képei meg a halálhírét közlő cikkek alá.
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
8-as azok már réges rég sérültek 2 olyan szülőtől. Nem te fogod őket megmenteni.
2022. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
50%
9. Lehet így van de gondolom nem élsz velük szóval nem tudhatod. Mindenesetre én kiállok amellett, hogy ettől még nekem nem kell beléjük rúgni még egyszer..
2022. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!