Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián szimpatikus...

Berki Krisztián szimpatikus vagy antipatikus volt nektek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Szimpatikus volt
Antipatikus volt
90 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Tegnap tudtam meg, hogy van ez a másik. Eddig csak az olimpiai bajnokot ismertem ezen a néven.
2022. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
számomra unszimpatikus és antipatikus
2022. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk úgy amit hallottam róla, nem keltette épp a pozitív ember képét.
2022. máj. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A médiából megismert arca totál anipatikus.
2022. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Igaz hogy sokszor beképzelt és tahó volt legalábbis a külvilág felé ezt mutatta de azért ő is ember és azért volt neki jó oldala is.Nem volt nagy kedvencem de azért ezt nem kívántam neki.Főleg nem a gyerekeinek akiknek szörnyű lesz feldolgozni ezt a tragédiát.Sajnos én is átéltem ezt szóval tudom milyen érzés.Hogy pontosan miért halt meg az szerintem pontosan soha nem fogjuk meg tudni de ez már mindegy.Bár furcsa hogy a cimborájával majdnem egy napon haltak meg.De legyen nekik könnyű a föld bármilyen emberek is voltak.
2022. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Hagyjuk már ezt a kérdést! Örültetek volna, ha az ő életét élhettétek volna!

A legfullosabb celebcsajok fordultak meg az ágyában, a legmenőbb autókat vezethette, nem kellett a boltban azt néznie, hogy az Univeres ketchupot vegye meg vagy a polc alján lévő legolcsóbbat!

Ám, ami a legnagyobb kincs volt számára, az a két gyönyörű kislánya! Ráadásul a feleségével is köztudottan imádták egymást!

Nevessetek nyugodtan! Legyen a halála a legnagyobb örömötök!

Azért nézzétek magatokba és "vigasztaljon" a tudat, hogy nektek sosem lesz ilyen boldog életetek!😎

2022. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Na mert honnan tudod hogy nem innen nyeri meg valaki mondjuk az eurojackpotot pl vagy hasonló.... Szóval merész kijelentés kicsit, arról nem beszélve, hogy emellé még nem is mindenkinél arányos a boldogság azzal, hogy mennyi pénze van vagy hány nője/pasija volt...
2022. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
6-os válaszoló leírta a lényeget. Neki nem is kellett azzal foglalkoznia hogy mennyi a csekk meg hogy tele van-e a hűtő vagy nincs, ha üres telepakolja rendesen, autója is sok volt meg nője is. Nehogy azt higgyétek hogy amilye volt azt a becsületes dolgozó munkás ember útján szerezte meg. Általában a becsületes embernek nincs teli a hűtője és ő izgul a csekkek miatt mert normális munkával nem lesz olyan sok pénze mint egy becsületlen embernek aki lop, csal és hazudik. Berki Krisztián utóbbi volt maradt volna futball játékos, de aztán jöttek a zűrös ügyei, adócsalás és stb meg ugye a sorozatok amiben nagyképűsködött állandóan. Lehet mindene megvolt de ez sem volt így teljesen egészséges, jól megírták a zenében hogy a boldogságot nem lehet megvenni és a szegény néha gazdagabb a gazdagnák, Krisztián sokszor frusztrált lehetettem meg ugye olvastuk halála előtt sokat veszekedett neki sem volt annyira nagyon irigylésre méltó élete. Én inkább választom a becsületes pénzszerzési utat és inkább kevésbé izgulok meg stresszelek mint hogy attól félek hogy adócsalás közepette mikor bukok le és a nők azaz a celebnők a lóvéja miatt szerették velem konyhai dolgozóval biztos nem jönnének össze olyanok mint amilyenek vele mert ugye sokkal kevesebb a pénzem!
2022. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legalábbis kifelé próbálta ezt mutatni közben meg annyi adósságot is felhalmozott...
2022. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Csak azt sajnálom, hogy berki már nem látja, hogy mennyien utálták! Elkepeszto kommenteket lehet olvasni, a legtöbb az kifejezetten örül.
2022. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!