Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ByeAlex miért reklámoz most...

ByeAlex miért reklámoz most energiaitalt, amikor 3 éve még azt írta fb-re, hogy mindenki tegye le?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van a cikkben.


Most meg tele van az instája a H...l márkájú energiaital reklájával.


Miért?

Ennyire megvásárolható? :D



2022. máj. 8. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
2022. máj. 8. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Klasszikus: Van az a pénz, amiért korpásodik a hajad.
2022. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Jó pénzért bármit.
2022. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

A pénz beszél…


Valahol elítélendő…

De annyira nem hibáztatom.


Hiába számomra az egyik legirritálóbb celeb, valszeg én is hasonlóan járnék el.


Én iszok sok energiai italt, de nem reklámoznám (ha híres lennék), mert károsnak gondolom.


Viszont azt nem gondolom, hogy miattam kezdenék el sokak inni… Ez nem reális. Én sem mások miatt kezdtem el.

Egyik káros szenvedély sem az influencerek felelősége… Anélkül is innánk, hogy ezek reklámozzák.


Így őszintén, pl. 1 millióért én sem reklámoznám, de van az a pénz amiért igen… Ha mondjuk havi 1 milliót ajánlanak egy évig (és az energia italos együttműködéseknél ilyesmire kell gondolni), akkor bizony elfogadnám és nem lenne lelkiismeret furdalásom.

2022. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 nem valahol, hanem teljesen egyértelműen elítélendő, ne viccelj már. Pláne hogy nagyon jól tudja, hogy káros.
2022. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha azert kapna penzt hogy szart egyen, azt is megcsinalna es az instajara is kitenne h egyetek ti is mert nagyon finom.
2022. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!