Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztian es Mazsi...

Berki Krisztian es Mazsi kozos csaladi hazuk az meg van meg? Az a haz az ovek volt?

Figyelt kérdés

Mert Berki a 9. keruletben volt egy lakasban, ezekszerint ott lakott...

Berki tenyleg gazdag volt?


2022. máj. 10. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Annó Pamelával a Római Parton lakott meg valamennyi időt Mazsival is de gondolom meg is van még az a lakás. Aztán elköltöztek az Aranyhegyre a családi házba, de az Mazsinak nem felelt meg gyereknevelés terén ezért szerintem visszamentek a Római partra, de mikor tönkre ment a házasság Berki elköltözött abba a lakásba amiben most megtalálták. Szerintem a családi ház az övék volt, de ki tudja mennyi lakásuk és házuk van még gondolom már Natinak is van véve.
2022. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem tudom, de amit a hírekben mutogattak valami csóró emeletesház volt. Még mi is jobb helyen lakunk.
2022. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem volt a nevén semmi, Római parti lakás édesapja nevèn van, keress rá volt cikk. Aranyhegyi hàz albi volt.
2022. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont most olvastam hogy mutatta a fenyuzo luxus eletvitelet, de valojaban nem volt semmije... ez olyan hihrtetlen es olyan bekepzelt volt a szovege...
2022. máj. 13. 03:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt saját házuk, saját lakásuk, saját autójuk, saját bármilyük.

Ja, bocs tévedtem : saját adósságaik voltak. Ez minden, amit fel tudtak mutatni.

Az már más kérdés, hogy az ( alapvetően) irigy magyar "tömeg" elhitte a mondva csinált luxust.

2022. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Vadkacsa lakóparkban volt egy kétszobás lakása, amiben a reality-t forgatták Pamelával. Az a lakás az apja nevén van. 2 éve hirdette ingatlan.com-on 70 milliót kért érte... Én éppen lakásvásárlásban voltam, érdekelt a környék, így megnéztem. Egy alig 60nm-es lelakott, lepusztult lakásért a 70 millió kicsit soknak tűnt.

Onnan az Aranyhegyre költöztek egy kisebb családi házba albérletbe.

Onnan vissza a Rómaira, abba a lakóparkba, ami előtt a büntetőfékezése volt. Azt állította a lakást mentek megnézni, azért állt le ott. Nem tudom ezért költöztek-e oda, vagy valóban cél volt, de az is egy kisebb lakás, albérlet.

Ahol elhunyt, az a Lofthouse a 9. kerületben. Egy 10 éve egyedi stílusban felújított malomház. Szerintem azért lakott ott, mert a cégének a székhelye, ahol tevékenykedett a közelben van, onnan 5 km.

2022. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tele volt adósággal! Minden egy megrendezett hazugság volt, az egész életük! Az Aranyhegyi házukat bérelték és minden mást is!
dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!